ZiołaNaZdrowo.pl - wszystkie informacje o ziołach i ziołolecznictwie - dowiedz się o nas więcej  →

Kwiaty

14 najlepszych usług dostawy kwiatów na Dzień Matki w Waszyngtonie (2023)

Ponieważ Dzień Matki jest tuż za rogiem (niedziela, 14 maja 2023 r.), możesz szukać idealnego sposobu na okazanie wdzięczności. W tym lokalnym przewodniku znajdziesz kolekcję moich ulubionych, ręcznie przetestowanych kwiaciarni oferujących kwiaty na Dzień Matki w Waszyngtonie w tym roku. Od ponadczasowych aranżacji po unikalne i nowoczesne projekty, te kwiaciarnie są tutaj, aby pomóc Ci znaleźć idealny prezent, aby wyrazić swoją miłość i wdzięczność. Co więcej, wiele z nich oferuje szybką dostawę kwiatów na Dzień Matki w całym Waszyngtonie. Zapraszamy!

Kwiaty na Dzień Matki w Waszyngtonie – moje najlepsze propozycje

SKLEP TERAZ: NAJLEPSZE DLA:
1) UrbanStems ($$) Najlepsze dla modnych kwiatów na Dzień Matki w Waszyngtonie
2) From You Flowers ($) Najlepsze kwiaty na Dzień Matki w przystępnej cenie w DC
3) Ode à la Rose ($$$) Najlepszy wybór stylowych francuskich kwiatów w DC
4) ProFlowers ($) Najlepsza dostawa kwiatów na Dzień Matki tego samego dnia w DC
5) FLOWERBX ($$$) Najlepszy w kategorii Luksusowa dostawa kwiatów na Dzień Matki w DC
6) Terrain ($$$) Najlepsze dla dzikich i naturalnych kwiatów na Dzień Matki
7) Teleflora ($) Najlepsze lokalne kompozycje na Dzień Matki w Waszyngtonie DC
8) BloomsyBox ($) Najlepszy wybór niedrogich subskrypcji kwiatów na Dzień Matki w Waszyngtonie
9) Little Acre Flowers ($$$) Najlepsze lokalne kwiaty na Dzień Matki w Waszyngtonie
10) The Bouqs ($$) Najlepsze ekologiczne kwiaty na Dzień Matki
11) Le Printemps ($$$) Najlepsze współczesne projekty kwiatowe
12) Enchanted Florist ($$$$) Najlepsze klasyczne kwiaty na Dzień Matki
13) Allan Woods ($$$$) Najlepszy pod względem niestandardowych kompozycji kwiatowych na Dzień Matki w DC
14) Volanni ($$$$) Najlepszy w kategorii nowoczesna florystyka europejska

Najlepsze usługi dostawy kwiatów na Dzień Matki w Waszyngtonie:

1) UrbanStems ($$): Najlepsze modne kwiaty na Dzień Matki w Waszyngtonie

Kolekcje:

Jakość i świeżość:

Kredyt: UrbanStems

O UrbanStems:

Firma UrbanStems z siedzibą w DC jest uwielbiana za stylowe kompozycje kwiatowe, które są tworzone we współpracy z Vogue, Kate Spade i innymi zespołami ekspertów. Istnieje również doskonała kolekcja nowoczesnych roślin domowych, kaktusów, orchidei i sukulentów na alternatywne prezenty na Dzień Matki.

Kolekcje na Dzień Matki:

W mojej praktycznej recenzji UrbanStems uznałem, że ten lokalny specjalista od dostarczania kwiatów wyróżnia się modnymi, żywymi i kolorowymi kolekcjami na Dzień Matki.

Znajdziesz tu pięknie skomponowane bukiety kwiatowe i aranżacje wazonów, które odzwierciedlają pory roku i kluczowe okazje do prezentów kwiatowych przez cały rok. Do wyboru jest również wiele pięknych kwiatów, w tym róże, alstremeria, piwonie, ranunculus, lilie calla, delphiniums, tulipany i lawenda, by wymienić tylko kilka.

Ceny charakterystycznych bukietów wahają się zazwyczaj od 50 do 80 USD, a ceny roślin doniczkowych zaczynają się od około 35 USD. Dostępne są również subskrypcje kwiatów na Dzień Matki.

Kwiaty na Dzień Matkir Delivery w Waszyngtonie:

UrbanStems oferuje dostawę kwiatów online tego samego dnia w Waszyngtonie i następnego dnia w pozostałych częściach Stanów Zjednoczonych, jeśli chcesz wysłać kwiaty dalej.

2) From You Flowers ($): Najlepsze kwiaty na Dzień Matki w przystępnej cenie w Waszyngtonie

Kolekcje:

Jakość i świeżość:

Kredyt: From You Flowers

O FromYouFlowers:

Nikt nie dostarcza niedrogich kwiatów w Waszyngtonie tak dobrze, jak From You Flowers. Znajdziesz tu oszałamiający asortyment gotowych na każdą okazję kompozycji kwiatowych wypełnionych niezliczonymi kwiatami, w tym różami, tulipanami, goździkami, piwoniami, liliami, gerberami i hortensjami, by wymienić tylko kilka.

Dostępny jest również duży wybór koszy upominkowych na Dzień Matki, roślin domowych, ogrodów na naczynia, kaktusów, sukulentów i terrariów.

Kolekcje na Dzień Matki:

W mojej dogłębnej recenzji From You Flowers uznałem, że oferują jedną z najbardziej obszernych i kompleksowych kolekcji bukietów kwiatowych i aranżacji wazonów na Dzień Matki w DC poniżej 50 USD.

Istnieje również duża różnorodność stylów kwiatowych, obejmująca zarówno tradycyjne, jak i bardziej współczesne projekty. Nie powiedziałbym, że są to najbardziej artystyczne opcje, ale bardzo przyzwoity wybór, biorąc pod uwagę cenę.

Bukiety na Dzień Matki zaczynają się już od 30 USD, a do wyboru jest ogromna paleta kolorów, stylów i kombinacji łodyg. Ponadto wszystkie kolekcje są wykonywane lokalnie i dostarczane ręcznie.

Dostawa kwiatów na Dzień Matki w Waszyngtonie:

Dostawa kwiatów online tego samego dnia jest dostępna w całym Waszyngtonie.

3) Ode à la Rose ($$$): Najlepsze stylowe francuskie kwiaty na Dzień Matki w Waszyngtonie

Kolekcje:

Jakość i świeżość:

Kredyt: Ode à la Rose

O Ode à la Rose:

Ode à la Rose to dzieło dwóch paryskich ex-patentów, którzy marzyli o odtworzeniu swoich ukochanych francuskich tradycji kwiatowych w USA. Dziś mają dedykowane atelier kwiatowe w Waszyngtonie, które oferuje szybką lokalną dostawę przez cały tydzień.

Kolekcje na Dzień Matki:

W mojej szczegółowej recenzji Ode à la Rose podobały mi się ich starannie wykonane i pięknie zapakowane kompozycje kwiatowe. Spodziewaj się pięknej różnorodności popularnych kwiatów na Dzień Matki, w tym róż, szeregu pięknych kwiatów sezonowych, eleganckich suszonych kompozycji kwiatowych i elegancko skomponowanych orchidei.

Mniejsze aranżacje zaczynają się od poniżej 50 USD, a ceny wzrastają do około 70-150 USD za jedną z charakterystycznych kreacji kwiatowych studia. Spodziewaj się doskonałego opakowania i prezentacji.

Opcje dostawy kwiatów na Dzień Matki w Waszyngtonie:

Dostawa kwiatów tego samego dnia jest dostępna w Waszyngtonie DC i następnego dnia w pozostałych częściach Stanów Zjednoczonych, jeśli chcesz wysłać kwiaty dalej.

4) ProFlowers ($): Najlepsze kwiaty na Dzień Matki tego samego dnia w Waszyngtonie

Kolekcje:

Jakość i świeżość:

Kredyt: Petal Republic

O ProFlowers:

ProFlowers to podstawa w świecie dostaw kwiatów online. Słynie z nowoczesnych projektów kwiatowych i szybkich usług dostawy kwiatów na terenie całego kraju. Regularnie pojawiają się również na szczycie wysoko cenionej listy J.D. Power Rankingu za najlepszą satysfakcję klienta. W naszych testach praktycznych stwierdziliśmy, że ich aranżacje są hojne i pięknie skomponowane.

Kolekcje na Dzień Matki:

W mojej praktycznej recenzji ProFlowers, czułem, że ten szybki specjalista od dostarczania kwiatów wykonał świetną robotę, zaspokajając różne względy budżetowe. Każdy skomponowany bukiet lub kompozycja kwiatowa na Dzień Matki jest dostępna w wielu rozmiarach i stylach.

Oprócz świeżych kwiatów, ProFlowers oferuje również wiele roślin kwitnących, orchidei, ogrodów, roślin domowych, sukulentów i kaktusów. Ceny zaczynają się od około 25 USD.

Opcje dostawy kwiatów na Dzień Matki w Waszyngtonie:

Dostawa kwiatów z okazji Dnia Matki tego samego i określonego dnia jest dostępna w całym Waszyngtonie i w całym kraju, jeśli chcesz wysłać kwiaty dalej.

5) FLOWERBX ($$$): Najlepsza luksusowa dostawa kwiatów na Dzień Matki w Waszyngtonie

Kolekcje:

Jakość i świeżość:

Kredyt: Petal Republic

O FLOWERBX:

FLOWERBX jest dziełem ex-Tom Ford exec Whitney Bromberg Hawkings. Tłum mody uwielbia ich, jak można sobie wyobrazić, i wyróżniają się wyjątkową gamą kwiatów i zaangażowaniem w jakość.

Kolekcje na Dzień Matki:

Oto miejsce, w którym można znaleźć doskonałe kompozycje kwiatowe w pojedynczych odmianach. W mojej dogłębnej recenzji Flowerbx uwielbiałem doskonały wybór rzadkich, unikalnych, trudnych do znalezienia kwiatów, których zazwyczaj nie można znaleźć gdzie indziej. Kolekcje kwiatów na Dzień Matki odzwierciedlają to, co jest w sezonie i dostępne, ale spodziewaj się dużego wyboru róż, ranunculus, lisianthus, delphiniums, calla lilies i hortensji, by wymienić tylko kilka.

Wyjątkowość FLOWERBX polega na tym, że wszystkie aranżacje składają się z kwiatów jednej odmiany. Nie ma tu skomplikowanych wiązanek ani mylących wzorów kwiatowych, tylko czyste, niezafałszowane kwiaty z jednych z najlepszych lokalnych rynków kwiatowych.

Kolekcje na Dzień Matki w DC odzwierciedlają to, co jest w sezonie, ale spodziewaj się dużego wyboru róż, ranunculus, lisianthus, delphiniums, piwonii, lilii calla, hortensji i kwiatów ciętych dalii, by wymienić tylko kilka. Opakowanie i prezentacja były doskonałe.

FLOWERBX to usługa premium, z bardziej skromnymi wiązankami świeżych kwiatów ciętych zaczynającymi się od około 75 USD. Możesz zwiększyć rozmiar do większych ilości kwiatów w większości ich kolekcji, z opcjami sięgającymi 200 USD lub więcej, jeśli szukasz czegoś szczególnie okazałego i dekadenckiego na Dzień Matki w tym roku.

Opcje dostawy kwiatów na Dzień Matki w Waszyngtonie:

Flowerbx oferuje dostawę kwiatów następnego lub określonego dnia na terenie Waszyngtonu i okolic.

6) Terrain ($$$): Najlepsze dla dzikich i naturalnych kwiatów na Dzień Matki

Kolekcje:

Jakość i świeżość:

Kredyt: Terrain

O Terrain:

Terrain to nowoczesna reimaginacja klasycznego centrum ogrodniczego z kilkoma lokalizacjami rozsianymi po całych Stanach Zjednoczonych. Tutaj przez cały rok produkują doskonałą gamę świeżych kwiatów i roślin, skomponowanych w szereg naturalnych i swobodnych wzorów.

Kolekcje na Dzień Matki:

W mojej szczegółowej recenzji Terrain byłem pod wrażeniem szerokiego wyboru świeżych, suszonych i sztucznych kompozycji kwiatowych na Dzień Matki.r’s Day in DC. Każdy z nich jest elegancko skomponowany w formie bukietu lub kompozycji w wazonie.

Bardzo podobał mi się doskonały wybór ekscytujących i trudnych do znalezienia kwiatów przez cały rok, takich jak Chocolate Cosmos, Pepperberry Branches, Amaranth, Pink Veronica, Eucalyptus i niebiesko-białe kiście Scabosia, by wymienić tylko kilka.

Charakterystyczne kompozycje kwiatowe kosztują zazwyczaj od 50 do 100 USD. Jest to doskonały wybór dla eleganckiej florystyki i unikalnych projektów kwiatowych na Dzień Matki w tym roku. Warto zauważyć, że kwiaty, które otrzymałem, były zapakowane w pudełko i wymagały niewielkiej aranżacji w domu przy dostawie.

Opcje dostawy kwiatów na Dzień Matki w Waszyngtonie:

Terrain oferuje standardowe i przyspieszone opcje dostawy na Dzień Matki w całym Waszyngtonie. Zamówienia zazwyczaj docierają w ciągu 2 do 4 dni, więc najlepiej zaplanować je z około tygodniowym wyprzedzeniem.

7) Teleflora ($): Najlepsze lokalnie wykonane kompozycje na Dzień Matki w DC

Kolekcje:

Jakość i świeżość:

Kredyt: Teleflora

O Teleflora:

Teleflora to platforma, która łączy wszystkie lokalne kwiaciarnie i studia florystyczne w jednej, łatwej w obsłudze witrynie. Ta przełomowa firma dostarczająca kwiaty (działająca od ponad 80 lat) może pochwalić się około 10 000 kwiaciarni członkowskich w Ameryce Północnej.

Różnica Teleflora zawsze polegała na osobistym kontakcie. Każda kompozycja jest tworzona ręcznie przez lokalny zespół florystyczny w Waszyngtonie i dostarczana świeżo tego samego dnia.

Kolekcje na Dzień Matki:

W mojej recenzji Teleflora uznałem, że ich kompozycje kwiatowe na Dzień Matki są doskonałą opcją dla tych, którzy szukają klasycznych i ponadczasowych wzorów kwiatowych. Istnieje szereg opcji dla większości budżetów, z prostymi kolekcjami zaczynającymi się od około 25 USD. Otrzymane kompozycje były pięknie, ręcznie wykonane i dostarczone tego samego dnia.

Opcje dostawy kwiatów na Dzień Matki w Waszyngtonie:

Dostawa kwiatów tego samego i następnego dnia jest dostępna w całym Waszyngtonie.

8) BloomsyBox ($): Najlepsze subskrypcje kwiatów na Dzień Matki w Waszyngtonie

Kolekcje:

Jakość i świeżość:

Kredyt: BloomsyBox

O BloomsyBox:

BloomsyBox współpracuje z siecią ponad 40 rodzinnych gospodarstw kwiatowych, aby produkować swoje obszerne kolekcje kwiatów przez cały rok. Nie ma też pośredników, magazynów ani sklepów. Każda aranżacja jest komponowana wkrótce po ścięciu na farmie i wysyłana bezpośrednio do domu klienta. W naszych testach praktycznych spodobała nam się jakość kwiatów i duże rozmiary bukietów w stosunku do ceny.

Kolekcje na Dzień Matki:

BloomsyBox jest prawdopodobnie najbardziej znany ze swoich niedrogich miesięcznych pudełek subskrypcyjnych wypełnionych świeżymi sezonowymi kwiatami. Każda aranżacja jest komponowana wkrótce po ścięciu na farmie i wysyłana bezpośrednio do domu.

Pudełka subskrypcyjne kwiatów zawierające mieszane kwiaty sezonowe, róże lub luksusowe łodygi zaczynają się już od 39,99 USD za zamówienie. Firma oferuje również kilka kolekcji wyprodukowanych we współpracy z Nowojorskim Ogrodem Botanicznym.

Poszczególne bukiety wahają się od 40 do 55 dolarów i zawierają różne palety kolorów i kombinacje łodyg. Pamiętaj tylko, aby planować z tygodniowym lub dłuższym wyprzedzeniem, ponieważ wszystkie zamówienia są cięte na dostawęivery (więc przetworzenie zajmuje kilka dni).

Opcje dostawy kwiatów z okazji Dnia Matki w Waszyngtonie:

BloomsyBox dostarcza świeże kwiaty za darmo na terenie całego Waszyngtonu. Zamówienia zazwyczaj docierają w ciągu 3 do 5 dni, więc musisz zaplanować około tygodnia, aby zostały dostarczone na czas.

9) Little Acre Flowers ($$$): Najlepsze dla lokalnie pozyskiwanych kwiatów na Dzień Matki

Kolekcje:

Jakość i świeżość:

Kredyt: Little Acre Flowers

O Little Acre Flowers:

Little Acre Flowers to dzieło Tobiego Whitmana, świadomego ekologicznie i społecznie florysty, który założył firmę w 2014 roku po udanym pop-upie na Walentynki.

Jej kwiaty są w 100% pozyskiwane lokalnie, świeżo ścięte i sezonowe, w przeciwieństwie do wielu kwiaciarni, które importują swoje kwiaty z Ameryki Południowej i Europy.

Obecnie działa w studiu na korytarzu U St, oferując codzienne aranżacje z dostawą na terenie DC, MD i VA. Jest to przyjazna dla środowiska alternatywa, która wspiera lokalnych rolników przez cały rok.

Kolekcje na Dzień Matki:

Bukiety kwiatowe Little Acre Flowers to kreatywne kompozycje z mieszanych łodyg, celebrujące sezonowe kolory i odmiany. Kreacje czerpią z klasycznych i współczesnych technik projektowania, które są świeże i żywe.

Studio utrzymuje odświeżająco proste opcje; ich bukiety są dostarczane w szklanych i ceramicznych wazonach, a ręcznie wiązane bukiety w stylowych, ponownie używanych workach jutowych.

Jedną z rzeczy, która ich wyróżnia, jest to, że ich aranżacje zawsze będą odzwierciedlać sezon, ponieważ są pozyskiwane lokalnie, co pozwala im oferować kwiaty najwyższej jakości i najtrwalsze.

Aranżacje kwiatowe zaczynają się od 50 USD za mniejsze aranżacje, ponad 100 USD za większe bukiety i do 500 USD za naprawdę spektakularne niestandardowe kreacje kwiatowe.

Opcje dostawy kwiatów na Dzień Matki w Waszyngtonie:

Dostawa kwiatów tego samego dnia w Waszyngtonie DC, MD i VA 7 dni w tygodniu – zalecamy zamawianie na początku dnia.

10) The Bouqs ($$): Najlepsze ekologiczne kwiaty na Dzień Matki w Waszyngtonie

Kolekcje:

Jakość i świeżość:

Kredyt: The Bouqs

O The Bouqs:

The Bouqs jest najbardziej znana ze swoich nowoczesnych, świeżych, stylowych kompozycji kwiatowych i zaangażowania w pozyskiwanie świeżych kwiatów od zrównoważonych hodowców w Kalifornii i Ameryce Południowej.

Wynaleźli również kilka ciekawych sztuczek, takich jak unikalny opatentowany proces obróbki świeżo ściętych kwiatów, który pomaga zachować ich trwałość przez wiele dni dłużej niż można znaleźć gdzie indziej.

Kolekcje na Dzień Matki:

Bouqs to stylowy internetowy dostawca kwiatów na Dzień Matki w Waszyngtonie. Krótko mówiąc, koncentrują się na eliminowaniu pośredników i dostarczaniu świeżych kwiatów z sieci farm kwiatowych bezpośrednio do domów i biur w całym Waszyngtonie tak szybko, jak to możliwe.

W mojej dogłębnej recenzji Bouqs byłem pod wrażeniem doskonałej różnorodności kompozycji kwiatowych z pojedynczych i mieszanych łodyg, które zostały fachowo przemyślane pod kątem prezentów na Dzień Matki. Należy tylko pamiętać, że te kompozycje są dostarczane świeżo ścięte od hodowców, więc odbiorca zazwyczaj będzie musiał się trochę uspokoić po otrzymaniu kwiatów.

Ceny zaczynają się już od 40 USD.

Opcje dostawy kwiatów na Dzień Matki w Waszyngtonie:

The Bouqs oferuje dostawę kwiatów na Dzień Matki następnego lub określonego dnia w Waszyngtonie.

11) Le Printemps ($$$): Najlepsze dla współczesnych projektów kwiatowych na Dzień Matki

Kolekcje:

Jakość i świeżość:

Kredyt: Le Printemps

O Le Printemps:

Założona w 1982 roku kwiaciarnia Le Printemps cieszy się uznaniem w Waszyngtonie. Jest to mała, rodzinna firma z jednym z największych i najbardziej dekadenckich asortymentów w mieście.

Studio koncentruje się na wysokiej jakości, luksusowych projektach kwiatowych w połączeniu z doskonałą obsługą klienta. Istnieje dobry powód, dla którego Le Printemps ma tak lojalnych zwolenników.

Zalecamy odwiedzenie ich sklepu stacjonarnego, jeśli jesteś w pobliżu, aby osobiście obejrzeć świeże kwiaty i bogate aranżacje. Le Printemps oznacza po francusku „wiosna”, a tutaj znajdziesz kolorową obfitość i różnorodność, która doskonale odzwierciedla tę porę roku.

Kolekcje na Dzień Matki:

Le Printemps oferuje wiele klasycznych kwiatów na Dzień Matki, takich jak róże, lilie calla, orchidee, dalie, hortensje i inne. W ich katalogu można zobaczyć kolorowe mieszane kompozycje kwiatowe, zielone liście, jasne wstążki, a także bukiety z pojedynczych łodyg i orchidee doniczkowe.

Ceny kompozycji kwiatowych zaczynają się od 50 USD za mniejsze aranżacje, 100 USD + za większe bukiety i do 150 USD + za bardziej ekspansywne kreacje kwiatowe.

Opcje dostawy z okazji Dnia Matki w Waszyngtonie:

Dostawa kwiatów tego samego dnia jest dostępna na terenie Waszyngtonu i okolic, takich jak Arlington, Bethesda, Chevy Chase, Potomac, Waszyngton i nie tylko.

12) Enchanted Florist ($$$$): Najlepsze klasyczne kwiaty na Dzień Matki w DC

Kolekcje:

Jakość i świeżość:

Kredyt: Enchanted Florist

O kwiaciarni Enchanted:

Enchanted Florist z siedzibą w Aleksandrii to kreatywne i artystyczne studio projektowania kwiatów obsługujące Waszyngton. Specjalizuje się w ślubach, przyjęciach, codziennych kompozycjach kwiatowych i bukietach prezentowych, które powalają na kolana.

Inspirujący zespół projektantów wywodzi się z różnych dziedzin, w tym ogrodnictwa, mody, biżuterii, krajobrazu i projektowania wnętrz. Szczycą się wszechstronnością swoich aranżacji i usług.

Kolekcje na Dzień Matki:

Enchanted Florist oferuje asortyment bukietów z mieszanych łodyg, sukulentów i kompozycji kwiatowych z orchidei doniczkowych, które stanowią piękny prezent na Dzień Matki.

Ich projekty wykorzystują klasyczne i egzotyczne odmiany kwiatów, aby stworzyć zaskakujące i niepowtarzalne projekty. Spodziewaj się znaleźć olśniewające odmiany, takie jak róże baroness, protea pincushion, płomienne lilie calla, orchidee i wiele innych.

Studio wybiera różnorodne ekscytujące naczynia, wazony i zieleń, aby zaakcentować stylowe aranżacje. Możesz nawet zobaczyć owoce, pomarańcze i kiwi!

Ceny kompozycji kwiatowych zaczynają się od 125 USD za mniejsze aranżacje i do ponad 250 USD za bardziej ekspansywne i rozległe kreacje kwiatowe.

Opcje dostawy:

Dostawa kwiatów tego samego i następnego dnia jest dostępna w całej Aleksandrii, Waszyngtonie i większym obszarze DC od poniedziałku do soboty.

13) Allan Woods ($$$$): Najlepsze dla niestandardowych kompozycji kwiatowych na Dzień Matki

Kolekcje:

Jakość i świeżość:

Kredyt: Allan Woods

O Allanie Woodsie:

Allan Woods, z siedzibą w Waszyngtonie, jest wiodącą kwiaciarnią wysokiej klasy, cieszącą się reputacją twórcy soczystych kompozycji kwiatowych na różne okazje.

Od 1976 roku obsługuje klientów z firm korporacyjnych, pięciogwiazdkowych hoteli, ekskluzywnych restauracji i codziennych klientów z dostawą w większym obszarze DC.

Pozyskując swoje rośliny od lokalnych hodowców i międzynarodowych dostawców, oferują imponujące projekty kwiatowe i niezrównaną różnorodność przez cały rok. Zarówno ich sklep, jak i sklep internetowy są warte odwiedzenia.

Kolekcje na Dzień Matki:

Allan Woods oferuje szeroki wybór przy jednoczesnym zachowaniu elegancji, wyrafinowania i dbałości o szczegóły.

W sklepie znajdują się pojedyncze odmiany i mieszane kompozycje kwiatowe, zawierające klasyczne odmiany, takie jak duże róże, lilie, hortensje, słoneczniki, orchidee, zimowe liście, szyszki, jagody i wiele innych.

Wiele produktów jest dostarczanych w nowoczesnym szklanym naczyniu, a rozmiar aranżacji można wybrać online.

Aranżacje kwiatowe zaczynają się od 95 USD za mniejsze aranżacje, 200 USD + za większe bukiety i do 450 USD + za bardziej ekspansywne kreacje kwiatowe na Dzień Matki.

Dostawa kwiatów w Waszyngtonie:

Dostawa kwiatów tego samego i następnego dnia w Waszyngtonie od poniedziałku do soboty.

14) Volanni ($$$$): Najlepsze dla nowoczesnej europejskiej florystyki w Waszyngtonie

Kolekcje:

Jakość i świeżość:

Kredyt: Volanni

O Volanni:

Volanni to przedsięwzięcie innowacyjnego artysty florysty i projektanta botanicznego Michaela Lanni. Jego filozofią jest wykorzystanie naturalnego piękna kwiatów do stworzenia artystycznej rzeźby. Jego misją jest wprowadzenie wibracji roślin do codziennego życia.

Studio tworzy spektakularne aranżacje kwiatowe, projekty wydarzeń i bukiety z wykorzystaniem pięknych kwiatów od wiodących producentów na całym świecie. To, co wyróżnia tę dostawę kwiatów z Waszyngtonu, to prawdziwa kreatywność; spodziewaj się najbardziej pomysłowych i dynamicznych kompozycji w każdej aranżacji.

Kolekcje na Dzień Matki:

Michael Lanni tworzy każdą aranżację z wizją i polotem, wykorzystując szeroką gamę kwiatów. Jego artystyczna paleta obejmuje różnorodne kwiaty, od klasycznych czerwonych róż, hortensji, goździków i tulipanów po mniej popularne kwiaty bukietowe, takie jak słoneczniki, lwie paszcze, kwiaty woskowe i sukulenty.

Aranżacje kwiatowe zaczynają się od 65 USD za mniejsze aranżacje, 200 USD + za większe bukiety i do 500 USD za bardziej ekspansywne i większe kreacje kwiatowe.

Opcje dostawy z okazji Dnia Matki w Waszyngtonie:

Usługa dostawy kwiatów następnego dnia jest dostępna w całym Waszyngtonie DC i większości okolicznych obszarów, takich jak Alexandria, Arlington, Bethesda, Cabin John, Chevy Chase, Fairfax, Fairfax Station i Falls Church.

Dostawa kwiatów na Dzień Matki w Waszyngtonie – przewodnik zakupowy:

Ile kosztuje typowy bukiet na Dzień Matki w Waszyngtonie?

Ceny kompozycji kwiatowych na Dzień Matki w Waszyngtonie różnią się znacznie w zależności od sprzedawcy kwiatów, u którego rozważasz złożenie zamówienia. Spodziewaj się tanich bukietów kwiatowych zaczynających się od 20 do 50 USD, średniej klasy od 50 do 90 USD i luksusowych aranżacji w dowolnym miejscu od 90 USD do 350+ USD.

Jaki jest najpóźniejszy czas na dostawę kwiatów na Dzień Matki tego samego dnia w Waszyngtonie?

Większość kwiaciarni w Waszyngtonie wymaga, aby zamówienia na dostawę kwiatów tego samego dnia były składane do godziny 13:00 czasu lokalnego. Niektórzy sprzedawcy podają późniejsze godziny graniczne, jeśli dostawa odbywa się w promieniu od 1 do 3 mil od ich lokalizacji. W takich przypadkach najpóźniejszą godziną jest zazwyczaj 3 po południu. Należy pamiętać, że Dzień Matki przypada w niedzielę i nie wszystkie lokalne kwiaciarnie będą dostarczać kwiaty w tym dniu.

Ile kosztuje dostawa kwiatów na Dzień Matki w Waszyngtonie?

Wysyłka tego samego dnia i wysyłka przyspieszona w Waszyngtonie to zazwyczaj od 10 do 20 USD dopłaty do większości zamówień na dostawę kwiatów z okazji Dnia Matki. Rozmiar kompozycji i odległość od lokalizacji odbiorcy mogą być również czynnikiem przy obliczaniu opłat za dostawę.

Czy kwiaty na Dzień Matki w Waszyngtonie mogą być dostarczane do domów i biur?

Tak, większość kwiaciarni w Waszyngtonie może dostarczyć kwiaty do różnych miejsc, o ile znajdują się one w obszarze dostawy. Obejmuje to biura, miejsca, wydarzenia, hotele, apartamenty i inne miejsca zamieszkania.

Jak mogę wysłać kwiaty na Dzień Matki do Waszyngtonu?

Większość lokalnych kwiaciarni w Waszyngtonie ma możliwość składania zamówień online, więc wysłanie kwiatów jest tak proste, jak znalezienie aranżacji odpowiadającej Twoim wymaganiom w ich sklepie internetowym i złożenie zamówienia. Większość z nich akceptuje również różne metody płatności, w tym Visa, Mastercard, American Express, Apple Pay i wiele innych. Jeśli nie masz dostępu do Internetu, zamówienia składane telefonicznie są również łatwo akceptowane przez praktycznie każdą kwiaciarnię DC.

Porównaj najlepsze usługi dostawy kwiatów na Dzień Matki w Waszyngtonie:

10

$$1

SKLEP TERAZ: NAJLEPSZE DLA: CENA: DOSTAWA:
1) UrbanStems Najlepsze na modne kwiaty na Dzień Matki w DC $$ Tego samego dnia
2) From You Flowers Najlepsze kwiaty na Dzień Matki w przystępnej cenie w DC $ Tego samego dnia
3) Ode à la Rose Najlepszy wybór stylowych francuskich kwiatów w mieście DC $$$ Tego samego dnia
4) ProFlowers Najlepsza dostawa kwiatów na Dzień Matki tego samego dnia w DC $ Tego samego dnia
5) FLOWERBX Najlepszy dla Luksusowa dostawa kwiatów na Dzień Matki w DC $$$ 1 do 2 dni
6) Terrain Najlepszy dla dzikich i naturalnych kwiatów na Dzień Matki $$$ 1 do 2 dni
7) Teleflora Najlepsze lokalnie wykonane kompozycje na Dzień Matki w Waszyngtonie DC $ Tego samego dnia
8) BloomsyBox Najlepszy wybór niedrogich subskrypcji kwiatowych na Dzień Matki w Waszyngtonie $ 2 do 4 dni
9) Little Acre Flowers Najlepszy wybór lokalnych kwiatów na Dzień Matki w DC $$$ Tego samego dnia
) The Bouqs Najlepsze ekologiczne kwiaty na Dzień Matki</em> do 2 dni
11) Le Printemps Najlepsze dla współczesnych projektów kwiatowych $$$ Tego samego dnia
12) Kwiaciarnia Enchanted Najlepsze klasyczne kwiaty na Dzień Matki $$$$ Tego samego dnia
13) Allan Woods Najlepsze dla niestandardowych kompozycji kwiatowych na Dzień Matki w DC $$$$ Tego samego dnia
14) Volanni Najlepszy dla nowoczesnej florystyki europejskiej $$$$ Tego samego dnia

O autorze:

Andrew Gaumond jest dyrektorem redakcyjnym w Petal Republic i pasjonatem tworzenia treści na temat kwiatów, roślin doniczkowych i prezentów.

Andrew przeszedł profesjonalne szkolenie w branży florystycznej i osobiście przetestował setki kompozycji kwiatowych ze studiów florystycznych w całych Stanach Zjednoczonych.

Na potrzeby tego przewodnika po dostawie kwiatów na Dzień Matki w Waszyngtonie Andrew zapoznał się z naszymi recenzjami produktów z pierwszej ręki, skonsolidował zweryfikowane recenzje marek i usług oraz uwzględnił rekomendacje czytelników i innych członków redakcji Petal Republic.

Jak wybraliśmy i przetestowaliśmy najlepsze usługi dostawy kwiatów na Dzień Matki w Waszyngtonie:

Naszą podstawową misją w Petal Republic jest prezentowanie wyjątkowych kwiaciarni, sklepów z roślinami i specjalistów od prezentów w globalnej sieci miast, w których mieszkamy i pracujemy. Oto kluczowe kryteria, których szukaliśmy w najlepszych usługach dostawy kwiatów na Dzień Matki w Waszyngtonie:

  • Styl i piękno: kreatywność, styl i kunszt są dla nas najważniejsze. Staraliśmy się odkryć wyjątkowe kwiaciarnie w Waszyngtonie, które tworzą wyjątkowe, spersonalizowane i atrakcyjne kompozycje kwiatowe na Dzień Matki. Ponadto, doceniliśmy szeroki wachlarz stylów, czy to klasycznych, współczesnych, artystycznych czy awangardowych.
  • Kolekcje kwiatowe: oceniliśmy szerokość, jakość i opcje personalizacji w kolekcjach kwiatowych na Dzień Matki poszczególnych kwiaciarni w Waszyngtonie.
  • Zakupy i dostawa: szukamy najlepszej obsługi klienta w Waszyngtonie. W szczególności strony internetowe i kanały zakupowe, które są łatwe w nawigacji, mają płynne i proste funkcje zakupu, wyraźnie przedstawiają na ekranie to, co klient faktycznie otrzyma, oraz zapewniają wybór i elastyczność przy zamawianiu i dostawie.
  • Czas przybycia: szukaliśmy usług dostawy kwiatów na Dzień Matki, które oferowały szereg opcji wysyłki w całym Waszyngtonie, w tym usługi dostawy kwiatów tego samego dnia, następnego dnia lub określonego dnia.
  • Opinie klientów: na podstawie naszych własnych doświadczeń zakupowych w Waszyngtonie, bezpośrednich rozmów z innymi klientami, rekomendacji i opinii ekspertów branżowych, a także konsolidacji szerszych recenzji zespołu Petal Republic i testów porównawczych w mediach społecznościowych i innych kanałach.
  • Zrównoważony rozwój: usługi dostawy kwiatów w Waszyngtonie, podobnie jak każda branża, mają obowiązek ulepszania i promowania zrównoważonych praktyk biznesowych. W związku z tym wspieramy tych, którzy inicjują zmiany i pracują nad tym, aby planeta stała się lepszym, czystszym miejscem dziś i w przyszłości.

Więcej informacji można znaleźć w naszym redakcyjnym kodeksie postępowania.

Podsumowanie – najlepsze usługi dostawy kwiatów na Dzień Matki w Waszyngtonie:

Byłem pod wrażeniem kilku lokalnych kwiaciarni i usług dostawy kwiatów w Waszyngtonie na Dzień Matki w tym roku. W moich testach czułem, że UrbanStems, Ode à la Rose, From You Flowers, ProFlowers, Flowerbx, Little Acre Flowers i BloomsyBox naprawdę wyróżniały się bogatymi kolekcjami kwiatów na Dzień Matki, jakością i elastycznymi usługami dostawy kwiatów w całym Waszyngtonie. Jeśli chodzi o bardziej ekskluzywne usługi dostawy kwiatów na Dzień Matki, Terrain, Allan Woods i Volanni były również bardzo niezawodnymi opcjami dla aranżacji prezentów i ozdobnych elementów centralnych.

Andrew jest dyrektorem redakcyjnym w Petal Republic. Posiada tytuł licencjata w dziedzinie nauk o roślinach i profesjonalnie szkolił się w wiodących szkołach florystycznych w Londynie i Paryżu. Oprócz nadzorowania globalnego zespołu redakcyjnego, Andrew jest zapalonym twórcą treści na temat kwiatów, projektowania kwiatów, ogrodnictwa i roślin doniczkowych.

Podobne artykuły
Kwiaty

Najlepsze zdjęcia tygodnia: 29 marca 2024 r.

Kwiaty

Kwiaciarnie PlantShed w Nowym Jorku

Kwiaty

Najlepsze zdjęcia tygodnia: 5 kwietnia 2024 r.

Kwiaty

10 najlepszych bukietów na Dzień Matki

Zapisz się na Newsletter
i otrzymuj najnowsze posty prosto na swoją skrzynkę