ZiołaNaZdrowo.pl - wszystkie informacje o ziołach i ziołolecznictwie - dowiedz się o nas więcej  →

Kwiaty

W rozkwicie: Wiosna

Podczas gdy kwiaty są dostępne przez cały rok, niektóre są łatwiejsze do znalezienia w określonych porach roku. Oto kilka z naszych ulubionych kwiatów, które kwitną podczas wiosny!

Tulipany

Jeden z najbardziej popularnych kwiatów o tej porze roku, tulipany stały się wiosenną podstawą wielu bukietów! Dostępne w różnych kolorach, z dwukolorowymi wariacjami, tulipany są jednymi z najbardziej uniwersalnych kwiatów, pozwalając Ci na dodanie wesołych popsów koloru do każdej aranżacji.

Słodki groszek

Nie można się pomylić z groszkiem! Groszki mają piękny zapach i są delikatnym, pięknym dodatkiem do każdej aranżacji. Są one również dostępne w różnych kolorach, co czyni je idealnymi na każdą wiosenną okazję!

Piwonie

Nie lubimy bawić się w ulubieńców, ale piwonie to jedne z naszych ulubionych kwiatów. Te piękne kwiaty są pełne wdzięku i opanowania, dodając elegancki klimat do każdego bukietu! W kolorach czerwieni, różu, bieli i żółci, peonie wyróżniają się w każdej aranżacji.

Ranunculus

Ten wiosenny kwiat uświetni każdy bukiet, w którym się znajdzie. Dostępne w kolorach od bladych bieli i różu do ognistych pomarańczy i nastrojowego burgunda, ranunculus stał się klasycznym showstopperem w bukietach. Z ich pięknymi płatkami, nie można się pomylić z ranunculus tej wiosny!

Anemony

Te wiosenne kwiaty są czymś wyjątkowym! Anemony nie mają prawie żadnego zapachu, co czyni je idealnymi dla osób z alergią, które nadal chcą cieszyć się pięknymi wiosennymi kwiatami. Dodaj ten oszałamiający wiosenny kwiat do swojego następnego bukietu!

Te kwiaty z pewnością będą stanowić piękne dodatki do Twoich wiosennych bukietów! Lokalna kwiaciarnia jest gotowa, aby pomóc Ci stworzyć coś niesamowitego na ten sezon!

Podobne artykuły
Kwiaty

Najlepsze zdjęcia tygodnia: 29 marca 2024 r.

Kwiaty

Kwiaciarnie PlantShed w Nowym Jorku

Kwiaty

Najlepsze zdjęcia tygodnia: 5 kwietnia 2024 r.

Kwiaty

10 najlepszych bukietów na Dzień Matki

Zapisz się na Newsletter
i otrzymuj najnowsze posty prosto na swoją skrzynkę