ZiołaNaZdrowo.pl - wszystkie informacje o ziołach i ziołolecznictwie - dowiedz się o nas więcej  →

Kwiaty

20 najlepszych usług dostarczania żywych roślin w Ameryce (2023)

Niezależnie od tego, czy chcesz wysłać rośliny jako prezent dla przyjaciół lub bliskich, czy też szukasz najlepszych usług dostarczania żywych roślin do domu lub biura, tutaj znajdziesz kolekcję moich ulubionych, ręcznie przetestowanych specjalistów od dostarczania roślin doniczkowych w Stanach Zjednoczonych. Usługi te wyróżniały się w naszych testach pod względem dostarczania żywych roślin w zdrowym stanie, oferując doskonały wybór roślin przyjaznych zwierzętom, opcje dla zmiennych warunków oświetleniowych, a także liczne opcje rozmiarów i stylów doniczkowych. Zapraszamy!

Aby uzyskać świeże kwiaty, bukiety i kompozycje w wazonach, zapoznaj się z naszym kompleksowym przewodnikiem po dostawie kwiatów online w USA.

20 najlepszych usług dostawy roślin w USA:

Najlepsze usługi dostawy żywych roślin w Ameryce:

1) Bloomscape ($$) – NAJLEPSZE DLA GOTOWYCH DO DOMU ŻYWYCH ROŚLIN

Specjaliści od roślin doniczkowych są szanowani za swoje wyjątkowe kolekcje żywych roślin domowych.

Źródło: Petal Republic

O Bloomscape:

Założyciel Justin Mast wywodzi się z długiej linii holenderskich mistrzów ogrodnictwa i jest jednym z czołowych autorytetów w dziedzinie produkcji i dostarczania roślin domowych w Stanach Zjednoczonych.

Bloomscape słynie z nieustannie rozwijającej się kolekcji fachowo przemyślanych roślin dla wielu środowisk życia. Firma opracowała również kilka unikalnych sztuczek związanych z pakowaniem, które pomagają zapewnić, że rośliny są dostarczane w całym kraju w nieskazitelnym stanie za każdym razem.

Asortyment i ceny roślin:

W naszej dogłębnej recenzji Bloomscape byliśmy pod wrażeniem różnorodności dostępnych żywych roślin, z opcjami dla różnych preferencji oświetleniowych (rośliny wymagające słabego, średniego lub jasnego światła do rozwoju), wymagań konserwacyjnych, wielkości i tego, czy będą się dogadywać z futrzanymi przyjaciółmi w domu.

Krótko mówiąc, przez cały rok znajdziesz wszystkie klasyczne ulubione rośliny domowe, w tym ZZ Plants, Burgundy Rubber Trees, Monstera i Money Trees, a także liczne odmiany Sansevieria, Prayer Plants, Philodendron micans, Ferns i Pothos.

Co więcej, dostępna jest również fajna kolekcja roślin jadalnych, w tym ziół, chili, mięty, trawy cytrynowej, szczypiorku i innych.

Kolekcja roślin doniczkowych zazwyczaj waha się od 30 do 60 dolarów za mniejsze rośliny, z wieloma opcjami wielkości sięgającymi około 150 dolarów. Każda roślina jest dostarczana w doniczce z odpowiednią mieszanką gleby i wyborem fajnych ekologicznych doniczek (które są wykonane z plastiku odzyskanego z oceanu!).

Najważniejsze cechy:

 • Jedna z najbardziej wszechstronnych kolekcji żywych roślin.
 • Bardzo solidne opakowanie.
 • Doskonałe poradniki dotyczące pielęgnacji roślin i wsparcie posprzedażowe.

Uwagi:

 • Dostawa może potrwać do tygodnia.
 • Większe okazy roślin mogą być drogie.

Opcje dostawy roślin:

Bloomscape dostarcza rośliny na terenie całych Stanów Zjednoczonych. Zamówienia zazwyczaj docierają w ciągu 5 do 7 dni.

2) The Sill ($$) – NAJLEPSZE DLA WSPARCIA OPIEKI NAD ROŚLINAMI

Znani specjaliści od roślin doniczkowych są uwielbiani za nowoczesne kompozycje roślinne i wiodący zespół ekspertów w dziedzinie pielęgnacji roślin.

Kredyt: The Sill

O The Sill:

The Sill dokłada wszelkich starań, aby rodzicielstwo roślin było jak najbardziej satysfakcjonujące. W naszych testach naprawdę zaimponowało mi to, że każdy zakup jest dostarczany z rośliną o wartości życia wsparcie ze strony doskonałego zespołu ekspertów ds. pielęgnacji roślin w The Sill. Są oni pod ręką, aby pomóc z wszelkimi wskazówkami i sztuczkami, a także zaoferować wskazówki, jeśli roślina kiedykolwiek będzie wyglądać trochę gorzej.

Idealny dla tych, którzy są nowicjuszami w świecie roślin i tych, którzy chcą przenieść swoją grę roślinną na wyższy poziom.

Zakres roślin i ceny:

Znajdziesz tu szeroką kolekcję roślin doniczkowych, stylowo skomponowanych w różnych naczyniach i gotowych do wysyłki.

Spodziewaj się wszystkich klasycznych ulubionych roślin domowych, w tym Monstera Deliciosa, Fiddle Leaf Figs, Snake Plants oraz licznych paproci, palm, filodendronów i roślin Pothos, by wymienić tylko kilka.

Istnieje również bardzo fajna (i stale powiększająca się) kolekcja sztucznych roślin domowych, jeśli szukasz czegoś stylowego i nieskazitelnego bez żadnego zamieszania.

Ceny żywych roślin zaczynają się od około 30 USD, a każda z nich jest dostarczana w doniczce z doskonałym wyborem doniczek i donic.

Najważniejsze cechy:

 • Stylowo skomponowane rośliny doniczkowe są gotowe do ekspozycji w momencie dostawy.
 • Wszechstronna kolekcja popularnych rodzajów roślin do każdego środowiska życia.
 • Wiodąca opieka nad roślinami i wsparcie posprzedażowe.

Uwagi:

 • Ceny premium.
 • Dostawa może potrwać do 10 dni.

Opcje dostawy roślin:

The Sill dostarcza rośliny domowe na terenie całych Stanów Zjednoczonych. Zamówienia są zazwyczaj dostarczane w ciągu 7 do 10 dni.

3) Greenery Unlimited ($$) – NAJLEPSZE DLA OZDOBNYCH ROŚLIN PODŁOGOWYCH

Jedna z najlepszych kolekcji roślin domowych i donic. Dostawa roślin następnego dnia jest dostępna na terenie Nowego Jorku i całego kraju.

Kredyt: Greenery Unlimited

O Greenery Unlimited:

Greenery Unlimited z siedzibą w Brooklynie to wyróżniający się lokalny sklep z roślinami w Nowym Jorku i firma zajmująca się projektowaniem botanicznym.

Założona w 2010 roku, jest dobrze znana z tworzenia oszałamiających żywych instalacji dla domów, biur i wydarzeń, a także z kuratorowania jednej z najlepszych usług dostarczania roślin do wnętrz w mieście.

Przede wszystkim w ich pracy widać głęboki związek z naturą. Ta lokalna, rodzinna firma jest głęboko zaangażowana w niesienie radości z roślin w Nowym Jorku i poza nim.

Zakres roślin i ceny:

Wspaniałe jest to, że znajdziesz tu szeroką gamę roślin odpowiednich dla początkujących i wiele opcji dla bardziej doświadczonych entuzjastów roślin. Spodziewaj się wszelkiego rodzaju bujnych i bogatych Monstera, Fiddle Leaf Figs, Bird of Paradise, Calatheas, Dracaenas, Ferns, Figs, Snake plants i innych, z wieloma dostępnymi w różnych rozmiarach i stylach doniczkowych.

Mniejsze rośliny w doniczkach szkółkarskich zaczynają się od poniżej 10 USD, a można dostosować do wielu większych, bardziej dojrzałych okazów w dekadenckich doniczkach aż do 500 USD +, jeśli szukasz czegoś naprawdę wielkiego i spektakularnego do domu lub biura.

Najważniejsze cechy:

 • Wysokiej jakości rośliny.
 • Ogromna kolekcja do wyboru.
 • Oszałamiające rośliny ozdobne do domu i biura.

Uwagi:

 • Większe okazy roślin są obecnie dostarczane tylko do lokalizacji w Nowym Jorku.

Opcje dostawy roślin:

Greenery Unlimited zapewnia dostawę roślin następnego dnia w całym Nowym Jorku dla wszystkich zamówień złożonych do południa. Mniejsze rośliny wysyłane są bezpośrednio z ich zielenidomów w całym kraju.

Kontakt:

 • Telefon: 1.646.543.3797

4) Léon & George ($$$) – NAJLEPSZE DLA LUKSUSOWYCH ROŚLIN WNĘTRZOWYCH

Nieskazitelne rośliny doniczkowe z głębokim uznaniem dla współczesnej europejskiej stylistyki roślin.

Źródło: Léon & George

O Léon & George:

Léon & George to ekskluzywny sklep z roślinami domowymi z placówkami w Paryżu, Nowym Jorku i Los Angeles. Są uwielbiani za swoją dużą, dramatyczną kolekcję roślin doniczkowych, która tworzy oszałamiające ozdobne elementy centralne w domu lub biurze.

Wszystkie rośliny pochodzą z sieci specjalistycznych szkółek w USA, a Léon & George sadzi nowe drzewo na amerykańskiej ziemi za każdą sprzedaną roślinę. Ładne.

Asortyment i ceny roślin:

Znajdziesz tu wiele wysokich roślin domowych (od 3 stóp do 6 stóp +), w tym palmy Kentia, figowce Fiddle Leaf, plecione drzewa pieniężne, rajskie ptaki, czerwone kongo, drzewa kauczukowe i wiele innych.

Nieco bardziej powściągliwe rośliny (do około 3 stóp wysokości) są również dostępne, jeśli szukasz czegoś odpowiedniego na parapet, kominek lub boczną konsolę.

Każda roślina jest dostarczana w doniczce z wyborem bardzo stylowych donic i rzeźbionych drewnianych stojaków gotowych do zajęcia centralnego miejsca w salonie lub przedpokoju.

Oczekuj, że zapłacisz od 50 do 100 USD za małą lub średniej wielkości roślinę doniczkową i od 100 do 350 USD za jedną z ich charakterystycznych dużych roślin.

Najważniejsze cechy:

 • Szykowne i stylowo skomponowane rośliny doniczkowe.
 • Wiele opcji rozmiarów do wyboru.
 • Piękne opakowanie i prezentacja.

Uwagi:

 • Ceny premium.

Opcje dostawy roślin:

Léon & George dostarcza rośliny na terenie całych Stanów Zjednoczonych. Zamówienia zazwyczaj docierają w ciągu 5 do 7 dni.

5) UrbanStems ($$) – NAJLEPSZE DLA NOWOCZESNYCH I STYLOWYCH ROŚLIN

Uwielbiana, modna kwiaciarnia dostarczająca stylowe rośliny doniczkowe, kaktusy i sukulenty na terenie całych Stanów Zjednoczonych.

Kredyt: UrbanStems

O UrbanStems:

W naszej dogłębnej recenzji UrbanStems uwielbialiśmy ich pięknie skomponowane kompozycje kwiatowe, które są kuratorowane we współpracy z takimi markami jak Vogue i innymi wyznaczającymi trendy kolaboracjami.

Dziś znajdziesz tu również stale powiększającą się kolekcję stylowo skomponowanych roślin doniczkowych, które stanowią doskonałe prezenty dla przyjaciół i rodziny oraz eleganckie ozdoby do domu lub biura.

Asortyment i ceny roślin:

Kolekcja roślin UrbanStems obejmuje szeroką gamę klasycznych roślin domowych, w tym ZZ Plants, Braided Money Trees, Golden Pothos, Aloe Plants, Maiden Hair Ferns, Flowering Orchids & Calla Lilies, Cacti, Succulents i wiele innych przez cały rok.

Każda roślina jest dostarczana w doniczce w fajnej donicy, a ceny są w większości bardzo przystępne i wahają się od około 30 do 80 dolarów.

Najważniejsze cechy:

 • Doskonały wybór roślin na prezenty i do domu.
 • Szybkie opcje dostawy tego samego i następnego dnia na terenie całego kraju.
 • Rośliny dostarczane są gotowe do ekspozycji.

Uwagi:

 • Ograniczone opcje rozmiarów do wyboru.
 • Brak możliwości dostosowania stylizacji roślin.

Opcje dostawy roślin:

UrbanStems zapewnia dostawę roślin tego samego dnia w Waszyngtonie i Nowym Jorku.i następnego dnia w pozostałych częściach Stanów Zjednoczonych.

6) Terrain ($$$) – NAJLEPSZE DLA DZIKIEJ I EKLEKTYCZNEJ ROŚLINNOŚCI

Dzikie, naturalne i organiczne rośliny domowe i drzewa wewnętrzne.

Źródło: Terrain

O Terrain:

Terrain to doskonała kolekcja nowoczesnych centrów ogrodniczych, szanowanych za swój wyluzowany, naturalny styl i szeroki wybór roślin domowych i stylowych artykułów gospodarstwa domowego. Obecnie stanowią one część szerszej grupy firm Anthropologie i dostarczają produkty na terenie całego kraju bezpośrednio z sieci upraw rozsianych po całych Stanach Zjednoczonych.

Asortyment i ceny roślin:

W naszej praktycznej recenzji Terrain wyróżniał się różnorodną kolekcją interesujących roślin. Znajdziesz tu szereg wykwintnych roślin wewnętrznych i zewnętrznych, w tym wiele rzadszych i trudniejszych do znalezienia odmian, których możesz nie znaleźć gdzie indziej. Należą do nich takie rośliny jak Tricolor Stromanthe Plants, Rex Begonia, Concinna Calathea, Syngonium podophyllum i Variegated Peperomia Plants, by wymienić tylko kilka.

Znajdziesz tu również wiele klasycznych roślin domowych, w tym rośliny wężowe, rośliny ZZ, Monstera oraz liczne filodendrony, paprocie, kaktusy i sukulenty. Terrain jest również ceniony za kolekcję drzew do wnętrz, obejmującą wiele gatunków cytrusów i oliwek.

Każda roślina dostarczana jest w rzemieślniczej doniczce, a ceny zazwyczaj wahają się od około 30 do 100 dolarów za całą kolekcję.

Najważniejsze cechy:

 • Unikalny wybór rzadkich i niezwykłych roślin.
 • Dzika i naturalna stylizacja roślin.

Uwagi:

 • Wysyłka może potrwać do 10 dni lub dłużej.
 • Nasze rośliny wymagały niewielkiego przesadzenia w domu.

Opcje dostawy roślin:

Terrain zapewnia ogólnokrajową wysyłkę wszystkich swoich roślin domowych. Zamówienia są zazwyczaj dostarczane w ciągu 7 do 10 dni.

7) Lively Root ($$) – NAJLEPSZE DLA EKOLOGICZNYCH ROŚLIN

Wiodąca, specjalistyczna szkółka roślin domowych z siedzibą w San Marcos w Kalifornii.

Kredyt: Lively Root

O Lively Root:

W naszej dogłębnej recenzji Lively Root byliśmy pod wrażeniem tej doskonałej ekologicznej szkółki roślin dostarczającej szeroką kolekcję roślin domowych w całych Stanach Zjednoczonych bezpośrednio z ich obiektów uprawnych w Kalifornii.

Zakres roślin i ceny:

Znajdziesz tu oszałamiającą gamę roślin uprawianych przez cały rok, od bujnych roślin liściastych po żywe kwiaty i wysokie palmy i figi.

Wspaniałe jest to, że zawsze istnieje szeroki wybór opcji odpowiednich do różnych warunków oświetleniowych, a także wiele opcji zarówno do wnętrz, jak i na zewnątrz. Wiele z nich jest również dostępnych w różnych rozmiarach, a jeśli szukasz czegoś gotowego do dostarczenia, możesz dołączyć wybór stylowych doniczek.

Krótko mówiąc, jest to świetny wybór dla domowych, świeżych roślin szkółkarskich, obejmujący wszystkie klasyczne ulubione rośliny domowe oraz kilka unikalnych i trudnych do znalezienia okazów.

Ceny zaczynają się od około 30-50 USD za młodsze, mniejsze rośliny, aż do około 130 USD za większe, bardziej dojrzałe opcje.

Najważniejsze cechy:

 • Domowe, ekologiczne rośliny.
 • Solidne opakowanie chroniące rośliny podczas transportu.
 • Szeroka gama rozmiarów i stylów doniczkowych do wyboru.
 • </ul>

  Rozważania:

 • Wysyłka może potrwać do 10 dni lub dłużej.
 • Większe okazy roślin mogą być drogie.

Opcje dostawy roślin:

Lively Root dostarcza rośliny na terenie całych Stanów Zjednoczonych. Zamówienia są zazwyczaj dostarczane w ciągu 7 do 10 dni.

8) Plants.com ($$) – NAJLEPSZY WYBÓR

Specjalista w zakresie dostaw roślin online, dostarczający niedrogie, świeże rośliny szkółkarskie na terenie całych Stanów Zjednoczonych.

Źródło: Plants.com

O Plants.com

Plants.com to specjalista w zakresie dostaw roślin wyłącznie online. Współpracuje z siecią hodowców, aby dostarczać rośliny bezpośrednio do domów i biur w całym kraju.

Asortyment i ceny roślin:

Plants.com oferuje obszerną całoroczną kolekcję roślin domowych, roślin powietrznych, kaktusów, sukulentów, roślin kwitnących i tropikalnych, a także liczne storczyki i drzewka bonsai.

W naszych testach spodobał nam się zakres opcji rozmiarów z wyborem nowoczesnych i współczesnych doniczek i donic. Co więcej, ceny są ogólnie bardzo przystępne. Spodziewaj się zapłacić od 20 do 50 dolarów za małe i średnie rośliny doniczkowe, aż do około 120 dolarów za większe okazy roślin.

Najważniejsze informacje:

 • Szybkie opcje dostawy żywych roślin na terenie całego kraju.
 • Przystępne ceny w większości kolekcji.
 • Stylowa stylizacja roślin.

Uwagi:

Opcje dostawy roślin:

Plants.com dostarcza rośliny domowe na terenie całych Stanów Zjednoczonych. Zamówienia zazwyczaj docierają w ciągu 3 do 5 dni.

9) Rooted ($$) – NAJLEPSZE DLA EKLEKTYCZNYCH I RZADKICH ROŚLIN

Uwielbiany specjalista od roślin domowych z siedzibą w Nowym Jorku, wysyłający fajną kolekcję roślin w całych Stanach Zjednoczonych.

Kredyt: Rooted

O Rooted:

Rooted ma głębokie uznanie dla świata przyrody i ma misję ponownego połączenia naszego zabieganego, nowoczesnego miejskiego życia z odrobiną natury. Zaczęli od sprzedaży roślin domowych z mieszkania na Brooklynie i w ciągu ostatnich kilku lat rozwijali się w siłę, a dziś obsługują całe Stany Zjednoczone.

Asortyment i ceny roślin:

Kolekcja roślin Rooted ewoluuje przez cały rok i można szybko sortować aktualnie dostępne rośliny według rozmiaru, tolerancji na światło i ogólnego poziomu przyjazności dla zwierząt domowych.

Spodziewaj się znaleźć epicką kolekcję Monstera, Sansevieria, ZZ Plants, Umbrella Trees, Yucca Canes, Dragon Trees, Rubber Plants, Anthuriums, Peace Lilies, Lipstick Plants, Calatheas i liczne Philodendrons, by wymienić tylko kilka. Co więcej, większość z nich jest dostępna w małych, średnich i dużych rozmiarach – idealnych do różnego rodzaju przestrzeni w domu lub biurze.

Ceny zaczynają się od około 30 USD za mniejsze opcje, 50 USD za średnie i od 80 USD do ponad 120 USD za większe okazy.

Należy pamiętać, że większość roślin jest dostarczana w doniczkach, więc możesz potrzebować ozdobnej doniczki lub sadzarki do przeniesienia po dostawie.

Najważniejsze cechy:

 • Wiodący wybór odmian roślin do wyboru.
 • Większość roślin jest dostępna w różnych rozmiarach.
 • Doskonałe wsparcie w zakresie pielęgnacji roślin.

Uwagi:

 • Otrzymane rośliny mogą wymagać niewielkiego przesadzenia w momencie dostawy.

Opcje dostawy roślin:

Ukorzenione rośliny dostarczamy na terenie całegow Stanach Zjednoczonych. Zamówienia zazwyczaj docierają w ciągu 7 do 10 dni.

10) Leaf & Clay ($$) – NAJLEPSZE DLA SUKULENTÓW

Specjaliści od sukulentów i kaktusów dostarczają rośliny na terenie całych Stanów Zjednoczonych.

Kredyt: Leaf & Clay

O Leaf & Clay:

Leaf & Clay z siedzibą w San Francisco jest jednym z wiodących sprzedawców sukulentów i kaktusów w USA. Znajdziesz tu eklektyczną mieszankę wszystkich rzeczy dziwnych i cudownych, obejmującą szereg oszałamiających kolorów, tekstur i kompozycji – doskonałe miejsce na prezenty, a także wspaniałe ozdoby do domu lub biura.

Asortyment i ceny roślin:

Leaf & Clay jest domem dla ogromnej kolekcji interesujących sukulentów i kaktusów. Ceny są bardzo przystępne, z wieloma pojedynczymi roślinami zaczynającymi się od zaledwie 5 USD. Możesz także zwiększyć rozmiar do 6 lub 12 paczek zawierających różnorodną mieszankę soczystych odmian. Warto przejrzeć ich katalog online, aby zobaczyć najnowsze znaleziska i to, co jest w magazynie.

Firma jest również ceniona za swój comiesięczny klub subskrypcji sukulentów (od 19,95 USD), w ramach którego otrzymasz trzy najlepsze odmiany.

Najważniejsze informacje:

 • Pięknie skomponowane sukulenty na prezent i do domu.
 • Przystępne ceny w całej ofercie.
 • Unikalne i eklektyczne kolekcje roślin.

Uwagi:

 • Wiele roślin wymaga przesadzenia przy dostawie.

Opcje dostawy roślin:

Leaf & Clay zazwyczaj wysyła swoją kolekcję kaktusów i sukulentów „z gołymi korzeniami” za pośrednictwem USPS. Pomaga to chronić rośliny podczas transportu, więc po odebraniu dostawy należy przygotować naczynie do sadzenia. Zamówienia zazwyczaj docierają w ciągu 3 do 5 dni.

11) ProFlowers ($$) – NAJLEPSZA DOSTAWA ROŚLIN TEGO SAMEGO DNIA

Nowoczesne i stylowe rośliny kwitnące, tropikalne, storczyki i ogrody na naczynia.

Kredyt: ProFlowers

O ProFlowers:

ProFlowers jest gigantem w świecie dostaw kwiatów, a także kuratorem obszernej kolekcji świeżych roślin, które są dostępne do szybkiej dostawy tego samego dnia w całym kraju.

W naszych testach stwierdziliśmy, że rośliny ProFlowers są doskonałą opcją na prezenty z okazji urodzin, rocznic, podziękowań, ocieplenia domu, noworodków i nie tylko przez cały rok, oprócz stylowo skomponowanych roślin do domu lub biura.

Asortyment i ceny roślin:

Znajdziesz tu wszystko, od roślin lilii pokojowych, tropikalnych kwitnących orchidei, czerwonych bromelii, drzewek bonsai, sukulentów, kaktusów i wielu klasycznych roślin domowych, takich jak Monstera, rośliny węża, rośliny figowca skrzypcowego, rośliny grzechotnika, plecione drzewa pieniędzy i wiele innych.

Ceny są bardzo przystępne (zazwyczaj od 30 do 60 USD), a każda roślina jest dostarczana w doniczce z wyborem nowoczesnych i współczesnych donic. Łatwy wybór na prezent i do domu.

Najważniejsze cechy:

 • Szybka dostawa żywych roślin tego samego lub następnego dnia na terenie całego kraju.
 • Wiele roślin można łączyć ze świeżymi kwiatami.
 • Przystępne ceny w całym kraju.

Uwagi:

 • Ograniczona kolekcja roślin w porównaniu z innymi sklepami.
 • Nadmiar opakowań.

Opcje dostawy roślin:

Dostawa roślin tego samego dnia, następnego dnia lub określonego dnia jest dostępna w całych Stanach Zjednoczonych.

12) Floom ($$) – NAJLEPSZY DO ARTYSTYCZNEJ STYLIZACJI ROŚLIN

Najlepsi rzemieślnicy, niezależne kwiaciarnie i studia roślin w Twoim mieście.

Kredyt: Floom

O Floom:

Floom to inteligentna platforma, która łączy wszystkie najlepsze lokalne kwiaciarnie rzemieślnicze i studia roślin w jednej, łatwej w użyciu witrynie internetowej. Wystarczy wpisać swój kod pocztowy, a Floom posortuje to, co jest tworzone w danym tygodniu przez jedne z najbardziej kreatywnych zespołów w branży.

Platforma obejmuje obecnie wiele miast w całych Stanach Zjednoczonych, w tym Nowy Jork, Chicago, Los Angeles, San Francisco, San Diego i Houston.

Zakres zakładów i ceny:

Kolekcje roślin zmieniają się wraz z porami roku i kluczowymi okazjami w ciągu roku (takimi jak Walentynki, Dzień Matki, Święto Dziękczynienia i Boże Narodzenie).

Przede wszystkim można spodziewać się szeregu kreatywnych, unikalnych i ręcznie wykonanych aranżacji roślinnych obejmujących wszystko, od współczesnych i artystycznie skomponowanych orchidei, terrariów, kwitnących ogrodów naczyniowych, kaktusów, sukulentów i doniczkowych tropikalnych roślin domowych, takich jak figi skrzypcowe, szwajcarskie rośliny serowe, palmy, paprocie i inne.

Ceny są zwykle nieco wyższe niż w innych miejscach (zazwyczaj od 50 do ponad 150 USD), ale można spodziewać się atrakcyjnych, ręcznie wykonanych kompozycji roślinnych.

Najważniejsze cechy:

 • Wysokiej jakości rośliny i elegancka stylistyka.
 • Opcje szybkiej dostawy do wielu głównych metropolii.

Uwagi:

 • Ceny premium w całej ofercie.
 • Dostępne kolekcje roślin różnią się w zależności od lokalizacji.

Opcje dostawy roślin:

Floom zapewnia dostawę roślin tego samego dnia w wielu miastach w USA, w tym w Nowym Jorku, Chicago, Los Angeles, San Francisco, San Diego i Houston.

13) Planet Desert ($) – NAJLEPSZE DLA CACTI

Specjalistyczna, rodzinna szkółka kaktusów dostarczająca rośliny na terenie całych Stanów Zjednoczonych.

Kredyt: Planet Desert

O Planet Desert:

Plant Desert to doskonała szkółka kaktusów z siedzibą w Kalifornii, obsługująca zarówno klientów hurtowych, jak i detalicznych w całych Stanach Zjednoczonych. Znajdziesz tu szeroką kolekcję kaktusów do uprawy zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.

Asortyment i ceny roślin:

Planet Desert, będąca domem dla jednego z najbardziej rozległych i eklektycznych inwentarzy kaktusów w Stanach Zjednoczonych, oferuje ponad 400 odmian roślin w dowolnym momencie przez cały rok. Znajdziesz tu liczne opcje dla różnych środowisk życia i stref uprawy, a także wiele rzadkich i trudnych do znalezienia okazów.

Ceny mniejszych, młodszych kaktusów zaczynają się już od 5 USD, a istnieje wiele opcji dla większych, bardziej dojrzałych kaktusów, sięgających około 200 USD, jeśli szukasz czegoś szczególnie dramatycznego.

Oferują również wiele różnych 2-calowych opakowań z opcjami dla 12, 16, 20, a nawet 30 roślin kaktusów, jeśli jesteś gotowy, aby wejść all-in na swoją kolekcję (lub świetnie nadaje się do dzielenia się z przyjaciółmi i rodziną).

Najważniejsze cechy:

 • Niesamowita różnorodność kaktusów do wyboru.
 • Przystępne ceny w całej ofercie.
 • Szybkie opcje dostawy na terenie całego kraju.

Uwagi:

 • Większość roślin wymaga przesadzenia przy dostawie.

Opcje dostawy roślin:

Planet Desert dostarcza rośliny kaktusów na terenie całych Stanów Zjednoczonych za pośrednictwem USPS. Zamówienia są zazwyczaj dostarczanew ciągu 5 do 7 dni.

14) FLOWERBX ($$$) – NAJLEPSZY DO STYLIZACJI LUKSUSOWYCH ROŚLIN

Nowoczesna i stylowa kwiaciarnia oferująca wspaniałą kolekcję luksusowych roślin domowych.

Kredyt: FLOWERBX

O FLOWERBX:

FLOWERBX została założona przez byłą dyrektor wykonawczą Toma Forda, Whitney Bromberg Hawkings. W mojej dogłębnej recenzji FLOWERBX uwielbiałem ich wykwintne kompozycje kwiatowe z pojedynczych łodyg pochodzące od sieci wiodących hodowców na całym świecie.

Obecnie można znaleźć stale rozwijającą się kolekcję nieskazitelnych roślin, stale obsługującą nowe miasta i regiony w całych Stanach Zjednoczonych.

Asortyment i ceny roślin:

FLOWERBX jest najbardziej znany ze swoich dużych, dramatycznych roślin, takich jak palmy Areca, rajskie ptaki i wysokie figi Fiddle Leaf. Tworzą one naprawdę epickie elementy centralne w domu lub biurze, zwykle w cenie około 250 USD.

Dostępne są również mniejsze rośliny (w cenie od 50 do 100 USD), takie jak lilie pokojowe, paprocie, bluszcze, aloesy i inne.

Wszystkie rośliny zostały dostarczone w doniczkach, z odpowiednią mieszanką gleby oraz stylowym i nowoczesnym naczyniem.

Najważniejsze cechy:

 • Wysokiej jakości i nieskazitelne rośliny do domu lub biura.
 • Większy wybór rozmiarów niż w innych sklepach.
 • Pięknie skomponowane żywe rośliny.

Uwagi:

 • Ograniczone obszary dostawy.
 • Ceny premium na całym obszarze.

Opcje dostawy roślin:

Dostawa roślin jest dostępna w Nowym Jorku, Los Angeles i wielu lokalizacjach w Kalifornii i północno-wschodnich Stanach Zjednoczonych. Zamówienia są zazwyczaj dostarczane w ciągu 3 do 5 dni.

15) Nature Hills ($) – NAJLEPSZE DLA ŚWIEŻYCH ROŚLIN Z NURSERY

Jedno z największych internetowych centrów ogrodniczych w Stanach Zjednoczonych.

Źródło: Nature Hills

O Nature Hills:

Firma Nature Hills została założona prawie 20 lat temu jako szkółka drzew iglastych i liściastych. Z biegiem lat szybko rozszerzyła swoją działalność i wyhodowała ogromny asortyment roślin domowych, krzewów, cebulek kwiatowych, krzewów róż, roślin jednorocznych i bylin do dostawy na terenie całego kraju.

Asortyment i ceny roślin:

Szklarnie w Nature Hills produkują liczne rośliny domowe przez cały rok. Znajdziesz tu wszystko, od roślin ZZ, roślin węży, kalatei, bromelii, roślin Pothos, palm domowych i krotonów, a także liczne sukulenty i kaktusy.

Ceny są ogólnie bardzo przystępne, a większość roślin sprzedawana jest jako młode okazy gotowe do doniczkowania, sadzenia i dojrzewania w domu. Ceny większości odmian roślin mieszczą się w przedziale od 20 do 50 dolarów.

Z mojego doświadczenia wynika, że rośliny dostarczane są w doniczkach, więc warto mieć pod ręką ozdobną doniczkę, do której można je przenieść po dostawie.

Najważniejsze informacje:

 • Przystępne ceny.
 • Duży wybór roślin ogrodowych i domowych.

Uwagi:

 • Wszystkie rośliny wymagają przesadzenia przy dostawie.
 • Wysyłka może potrwać do 10 dni lub dłużej.

Opcje dostawy roślin:

Nature Hills dostarcza rośliny, krzewy, rośliny jednoroczne i byliny na terenie całych Stanów Zjednoczonych. Zamówienia zazwyczaj docierają w ciągu 7 do 10 dni.

16) From You Flowers ($) – NAJLEPSZE DLA TANIEJ DOSTAWY ŻYWYCH ROŚLIN

Dom szybkiej i niezawodnej dostawy tanich roślin w USA.

Kredyt: FromYouFlowers

O FromYouFlowers:

From You Flowers opanowało sztukę taniej dostawy kwiatów online, a także jest domem dla ogromnego asortymentu tanich roślin do dostawy w całych Stanach Zjednoczonych. W naszej dogłębnej recenzji From You Flowers stwierdziliśmy, że jest to doskonała opcja dla wielu względów budżetowych i oferuje szybką dostawę roślin tego samego dnia na terenie całego kraju.

Zakres roślin i ceny:

Znajdziesz tu szeroką kolekcję kwitnących orchidei, roślin lilii pokojowych, ogrodów na naczynia, terrariów i wielu tropikalnych, zielonych tropikalnych roślin domowych. Ceny zaczynają się od poniżej 20 USD z licznymi opcjami zwiększenia rozmiaru do bardziej dekoracyjnych pojemników lub dołączenia dodatków, takich jak balony, kartki, czekoladki lub inne przedmioty, jeśli kupujesz je na prezent.

Krótko mówiąc, zawsze niezawodna opcja na prezenty roślinne na urodziny, podziękowania, ocieplenie domu i nie tylko.

Najważniejsze cechy:

 • Jedna z najtańszych usług dostawy żywych roślin online w Ameryce.
 • Szybkie opcje dostawy tego samego i następnego dnia na terenie całego kraju.
 • Wiele opcji łączenia świeżych kwiatów z żywymi roślinami.

Uwagi:

 • Nadmiar opakowań.
 • Brak możliwości dostosowania stylizacji roślin.
 • Ograniczone opcje rozmiaru.

Opcje dostawy roślin:

Dostawa roślin tego samego dnia, następnego dnia lub określonego dnia jest dostępna w całych Stanach Zjednoczonych.

17) Teleflora ($$) – NAJLEPSZE DLA KWITNĄCYCH ORCHIDEI DYNIOWYCH

Dom lokalnych kwiaciarni w Twoim mieście.

Kredyt: Teleflora

O Teleflora:

Działająca od ponad 80 lat Teleflora to miejsce, które łączy wszystkie lokalne kwiaciarnie w Twoim mieście w jedną, łatwą w obsłudze stronę internetową. Obecnie liczy ponad 10 000 aktywnych członków w całej Ameryce Północnej.

Zakres roślin i ceny:

W naszym dogłębnym przeglądzie Teleflora stwierdziliśmy, że jest to niezawodna opcja dla niedrogich kwiatów i roślin, szczególnie gdy potrzebujesz ich w pośpiechu. Obsługują również szerokie spektrum stylów, od ponadczasowych i tradycyjnych po bardziej współczesne i awangardowe.

Obecnie można tu znaleźć klasyczne kosze kwiatowe na prezenty i ogrody na naczynia, a także wszelkiego rodzaju orchidee doniczkowe i szeroki wybór popularnych roślin domowych i zieleni, takich jak lilie pokojowe, drzewa pieniędzy i rośliny modlitewne.

Spodziewaj się, że zapłacisz od 30 do 60 USD za większość kolekcji roślin Teleflora, z kilkoma dostępnymi opcjami dla bardziej luksusowych kompozycji premium, jeśli szukasz czegoś wyjątkowego.

Najważniejsze informacje:

 • Szybkie opcje dostawy tego samego lub następnego dnia na terenie całego kraju.
 • Przystępne ceny w całej ofercie.
 • Doskonałe rozwiązanie na prezenty dla przyjaciół i rodziny.

Uwagi:

 • Brak opcji personalizacji.
 • Ograniczone kolekcje roślin w porównaniu do innych opcji.

Opcje dostawy roślin:

Dostawa roślin tego samego dnia, następnego dnia lub określonego dnia jest dostępna w całych Stanach Zjednoczonych.

18) The Bouqs ($$) – NAJLEPSZE DLA ŚWIEŻYCH ROŚLIN

Nowoczesna i stylowa kwiaciarnia internetowa dostarczająca świeże rośliny.h, sezonowe kwiaty i żywe rośliny bezpośrednio z farmy.

Kredyt: The Bouqs

O The Bouqs:

Firma The Bouqs z siedzibą w Los Angeles wyróżniała się w naszych testach stylowymi i niedrogimi kompozycjami kwiatowymi i roślinnymi. Współpracują oni bezpośrednio z kilkoma ekologicznymi farmami kwiatowymi i szkółkami roślin, aby wysyłać wszystkie swoje świeże kreacje prosto od hodowców. Pomaga to pominąć wszystkich pośredników, zapewniając niskie ceny, a także świeże kwiaty i zieleń o wiele dni świeższe niż można znaleźć gdzie indziej.

Zakres roślin i ceny:

Znajdziesz tu wyrafinowaną kolekcję roślin tropikalnych, zielonych i kwitnących przez cały rok. Spodziewaj się popularnych podstaw, takich jak rośliny wężowe, anturium, kaktus Hoya Heart i liczne kwitnące orchidee.

Ceny zazwyczaj wahają się od 40 do 70 USD, a każda roślina jest dostarczana w doniczce z odpowiednią mieszanką gleby i w stylowej doniczce lub donicy. Krótko mówiąc, jest to doskonała opcja na prezent dla przyjaciół i rodziny, oprócz uroczych roślin ozdobnych w całym domu.

Najważniejsze cechy:

 • Stylowo skomponowane żywe rośliny na prezent i do domu.
 • Przystępne ceny.
 • Rośliny dostarczane bezpośrednio ze szkółki.

Uwagi:

 • Nadmiar opakowania.
 • Zmienny czas dostawy zależy od lokalizacji.

Opcje dostawy roślin:

Bouqs dostarcza rośliny na terenie całych Stanów Zjednoczonych. Zamówienia zazwyczaj docierają w ciągu 3 do 5 dni.

19) Lula’s Garden ($$$) – NAJLEPSZE DLA SUKULENTNYCH PUDEŁEK

Wystawne, ręcznie wykonane soczyste ogrody na prezenty i do domu.

Źródło: Petal Republic

O Lula’s Garden:

W naszej dogłębnej recenzji Lula’s Garden stwierdziliśmy, że to studio sukulentów z siedzibą w Los Angeles jest doskonałą opcją dla pięknie skomponowanych soczystych ogrodów. Te kreatywne soczyste aranżacje są ręcznie komponowane w ich własnym, unikalnym pudełku upominkowym, które podwaja się jako sadzarka.

Krótko mówiąc, jest to elegancki prezent na wiele okazji, a także stylowy element dekoracyjny w całym domu.

Zakres roślin i ceny:

Lula’s Garden pozyskuje wszystkie swoje żywe sukulenty od lokalnych hodowców w Kalifornii. Ich charakterystyczne pudełka z kaktusami są dostępne w kolekcji drobnych, luksusowych lub premium aranżacji pudełkowych z szerokim wyborem palet kolorów i soczystych odmian w całej kolekcji.

Mniejsze aranżacje zaczynają się od około 25 USD, a większe, bardziej ekspansywne kolekcje w pudełkach sięgają około 125 USD.

Najważniejsze cechy:

 • Piękne soczyste ogrody na prezent i do domu.
 • Opcje dla różnych budżetów.
 • Opcje szybkiej dostawy na terenie całego kraju.

Uwagi:

 • Ograniczone kolekcje w porównaniu do innych opcji.

Opcje dostawy roślin:

Lula’s Garden dostarcza sukulenty na terenie całego kraju. Zamówienia zazwyczaj docierają w ciągu 3 do 5 dni.

20) Horti ($$) – NAJLEPSZE DLA SUBSKRYPCJI ROŚLINNYCH

Nowoczesny, zabawny i stylowy specjalista od subskrypcji roślin.

Kredyt: Horti

O Horti:

Horti pomaga nowoczesnym, miejskim mieszkańcom ponownie połączyć się ze światem przyrody. Firma znana jest z comiesięcznych subskrypcji roślin, które sąeature to gama ekscytujących żywych roślin idealnie nadających się do mniejszych przestrzeni mieszkalnych i środowisk o słabym oświetleniu.

Asortyment i ceny roślin:

Miesięczne plany roślinne Horti zaczynają się od 25 USD. Zazwyczaj zaczynają się od kilku bardzo trudnych do zabicia odmian roślin i powoli wprowadzają bardziej wymagające okazy, gdy jesteś już na bieżąco z rodzicielstwem roślin.

Każda roślina jest dostarczana wraz z fachowymi instrukcjami pielęgnacji i jedną z charakterystycznych terakotowych donic Horti. Możesz także wstrzymać lub pominąć miesiąc, gdy potrzebujesz przerwy.

Najważniejsze informacje:

 • Zabawna opcja na rozpoczęcie lub powiększenie kolekcji roślin.
 • Idealna na prezent i do domu.
 • Doskonałe wsparcie w pielęgnacji roślin.

Uwagi:

 • Ograniczona liczba rozmiarów do wyboru.

Opcje dostawy roślin:

Subskrypcja roślin Horti jest dostępna z dostawą na terenie całego kraju w sąsiadujących Stanach Zjednoczonych.

Przewodnik zakupu dostawy żywych roślin:

Gdzie mogę kupić rośliny online w USA?

Wielu wyspecjalizowanych sprzedawców roślin online dostarcza żywe rośliny w całych Stanach Zjednoczonych. Niektóre z naszych ulubionych i najbardziej niezawodnych miejsc do kupowania roślin online to The Sill, Bloomscape, Léon & George, UrbanStems, Terrain, Nature Hills Nursery, Rooted, Horti, Lively Root, ProFlowers i Floom.

Jak dostarczyć rośliny do domu?

Większość specjalistycznych centrów ogrodniczych, szkółek roślin i internetowych sprzedawców roślin oferuje szereg standardowych i przyspieszonych opcji wysyłki, aby dostarczyć żywe rośliny do domów i biur w całym kraju. Wiele z nich wykorzystuje unikalne i niestandardowe technologie pakowania, aby zapewnić, że rośliny nie zostaną uszkodzone podczas transportu i zazwyczaj wysyła je w poniedziałek i wtorek każdego tygodnia, aby uniknąć weekendowych przestojów.

Czy zamawianie roślin online jest bezpieczne?

Sprzedawcy roślin online zazwyczaj dostarczają jasne instrukcje dla każdej sprzedawanej rośliny, szczegółowo opisując odpowiedni klimat, w którym roślina może być uprawiana i wymagane instrukcje dotyczące pielęgnacji, aby zapewnić roślina dobrze się rozwija.

Ile kosztuje dostawa roślin online?

Młode cebulki, krzewy, rośliny jednoroczne, byliny, rośliny doniczkowe, kaktusy i sukulenty są zazwyczaj wyceniane od 5 do 30 USD. W przypadku większych, bardziej dojrzałych okazów roślin skomponowanych w kreatywnych i artystycznych naczyniach doniczkowych, ceny zwykle wahają się od 30 do 80 USD za rośliny średniej wielkości i od 80 do 200 USD+ za większe okazy.

Ile wynoszą opłaty za dostawę roślin?

Wiele centrów ogrodniczych i internetowych sprzedawców roślin zapewnia bezpłatną dostawę przy zamówieniach powyżej określonej kwoty (zazwyczaj 75 USD +). Opłaty za dostawę będą również zależeć od wielkości zamawianej rośliny, dokładnej lokalizacji oraz tego, czy zamówiono wysyłkę standardową czy przyspieszoną. W takich przypadkach opłaty za dostawę roślin wynoszą zazwyczaj od 10 do 30 USD.

Jaka jest najlepsza szkółka wysyłkowa?

Niektóre z naszych ulubionych szkółek wysyłkowych obejmują szkółkę Nature Hills dla roślin jednorocznych, bylin, krzewów, cebulek i krzewów róż; Planet Desert dla roślin kaktusowatych; Leaf & Clay dla sukulentów; oraz Lively Root, Bloomscape i Rooted dla roślin doniczkowych.

Czy będę potrzebowaćt lub sadzarkę po otrzymaniu rośliny?

Wiele roślin sprzedawanych w centrach ogrodniczych i szkółkach roślin dostarczanych jest z gołymi korzeniami (jeśli są to bardzo młode rośliny) lub w doniczkach. W takich przypadkach należy przygotować doniczkę lub donicę do przeniesienia rośliny w momencie odbioru dostawy. Wielu wyspecjalizowanych sprzedawców roślin oferuje również szereg stylowo skomponowanych opcji doniczkowych z wyborem dekoracyjnych doniczek ozdobnych i donic, dzięki czemu roślina będzie gotowa do użycia w momencie dostawy.

O autorze:

Andrew Gaumond jest dyrektorem redakcyjnym w Petal Republic i pasjonatem tworzenia treści na temat kwiatów, roślin doniczkowych i prezentów.

Andrew przeszedł profesjonalne szkolenie w branży florystycznej i osobiście przetestował 100 usług dostawy kwiatów i roślin w całych Stanach Zjednoczonych.

W tym przewodniku po najlepszych usługach dostawy roślin w USA Andrew skonsultował się z naszymi recenzjami produktów z pierwszej ręki, skonsolidował zweryfikowane recenzje marek i usług oraz uwzględnił rekomendacje czytelników i innych członków redakcji Petal Republic.

Jak Petal Republic wybiera i testuje najlepsze usługi dostawy roślin w Ameryce:

Naszą podstawową misją w Petal Republic jest prezentowanie wyjątkowych specjalistów od dostaw roślin doniczkowych w globalnej sieci miast, w których mieszkamy i pracujemy. Oto kluczowe kryteria, których Andrew szukał w najlepszych usługach dostawy roślin w Ameryce:

 • Kolekcje żywych roślin: oceniliśmy szerokość, jakość i opcje dostosowywania kolekcji roślin w sklepie, w tym rośliny przyjazne zwierzętom, rośliny doniczkowe odpowiednie do różnych warunków oświetleniowych, liczbę opcji rozmiarów i stylów doniczkowych do pracy w różnych ustawieniach wnętrz.
 • Opakowanie i zdrowie roślin: oceniliśmy, jak solidne było opakowanie, aby chronić żywe rośliny podczas transportu, a także użyte materiały i czy elementy można poddać recyklingowi lub ponownie wykorzystać. Otrzymywanie roślin domowych pocztą wiąże się z kilkoma wyzwaniami, szczególnie podczas mroźnych zim i gorących lat.
 • Zakupy i dostawa: szukamy najlepszej obsługi klienta. W szczególności strony internetowe i kanały zakupowe, które są łatwe w nawigacji, mają płynne i proste funkcje zakupu, wyraźnie przedstawiają na ekranie to, co klient faktycznie otrzyma, oraz zapewniają wybór i elastyczność przy zamawianiu i dostawie.
 • Czas przybycia: szukaliśmy usług dostawy żywych roślin, które oferowały szereg opcji wysyłki w całych Stanach Zjednoczonych, w tym usługi dostawy kwiatów tego samego dnia, następnego dnia lub określonego dnia.
 • Opinie klientów: na podstawie naszych własnych doświadczeń z zakupami roślin, bezpośrednich rozmów z innymi klientami, rekomendacji i opinii ekspertów branżowych, a także konsolidacji szerszych recenzji zespołu Petal Republic i testów porównawczych w mediach społecznościowych i innych kanałach.
 • Zrównoważony rozwój: usługi dostawy roślin, jak każda branża, mają obowiązek ulepszania i promowania zrównoważonych praktyk biznesowych. W związku z tym wspieramy tych, którzy inicjują zmiany i pracują nad tym, aby planeta stała się lepszym, czystszym miejscem dziś i w przyszłości.

Więcej informacji można znaleźć w naszym redakcyjnym kodeksie postępowania.

Podsumowując – najlepsze usługi dostawy żywych roślin w Ameryce:

Byłem pod wrażeniem kilku usług dostarczania żywych roślinoferujących ogólnokrajowe opcje wysyłki na terenie całych Stanów Zjednoczonych. W moich testach Bloomscape, The Sill, Lively Root, Greenery Unlimited, Léon & George, UrbanStems i Terrain naprawdę wyróżniały się bogatymi kolekcjami roślin, jakością i elastycznymi usługami dostawy kwiatów.

Andrew jest dyrektorem redakcyjnym w Petal Republic. Posiada tytuł licencjata w dziedzinie nauk o roślinach i profesjonalnie szkolił się w wiodących szkołach florystycznych w Londynie i Paryżu. Oprócz nadzorowania globalnego zespołu redakcyjnego, Andrew jest pasjonatem tworzenia treści na temat kwiatów, projektowania kwiatów, ogrodnictwa i roślin doniczkowych.

Podobne artykuły
Kwiaty

O Buunch Floral Studio w Nowym Jorku

Kwiaty

Najlepsze zdjęcia tygodnia: 19 kwietnia 2024 r.

Kwiaty

O Ovando Floral Studio w Nowym Jorku

Kwiaty

Czerwcowy kwiat narodzin: Róże

Zapisz się na Newsletter
i otrzymuj najnowsze posty prosto na swoją skrzynkę