ZiołaNaZdrowo.pl - wszystkie informacje o ziołach i ziołolecznictwie - dowiedz się o nas więcej  →

Kwiaty

15 najlepszych sklepów z roślinami i usług dostawy żywych roślin w Nowym Jorku (2023)

Witamy w naszym lokalnym przewodniku po najlepszych sklepach z roślinami i usługach dostawy żywych roślin w Nowym Jorku. Znajdziesz tu kolekcję moich ulubionych sprzedawców roślin z Nowego Jorku, którzy oferują ogromną kolekcję luksusowych roślin domowych, klasycznych roślin doniczkowych, roślin ogrodowych, drzew wewnętrznych, sukulentów, kaktusów, bonsai i nie tylko. Ponadto, z mojego doświadczenia wynika, że każdy z nich zapewnia niesamowite wsparcie posprzedażowe, a także szybkie usługi dostawy roślin do domów, biur i lokali w całym Nowym Jorku. Zapraszamy!

15 najlepszych usług dostawy żywych roślin w Nowym Jorku:

Najlepsze sklepy z roślinami i usługi dostawy roślin w Nowym Jorku:

1) Greenery Unlimited ($$) – najlepsze dla dużych roślin ozdobnych

Jedna z najlepszych kolekcji roślin domowych i donic w Nowym Jorku. Dostawa roślin następnego dnia jest dostępna w całym mieście.

Źródło: Greenery Unlimited

Informacje o Greenery Unlimited:

Greenery Unlimited z siedzibą na Brooklynie to wyróżniający się lokalny sklep z roślinami w Nowym Jorku i firma zajmująca się projektowaniem botanicznym.

Założona w 2010 roku, jest dobrze znana z tworzenia oszałamiających żywych instalacji dla domów, biur i wydarzeń w całym Nowym Jorku, a także z kuratorowania jednej z najlepszych usług dostarczania roślin do wnętrz w mieście.

Przede wszystkim w ich pracy widać głęboki związek z naturą. Jest to lokalna, rodzinna firma, której pasją jest dostarczanie radości z roślin w Nowym Jorku i poza nim.

Zakres roślin i ceny:

Greenery Unlimited może pomieścić jedną z najbardziej stylowych i kreatywnych kolekcji roślin domowych dostępnych do dostawy w dowolnym miejscu w Nowym Jorku.

Uwielbiam ich szeroką gamę roślin odpowiednich dla początkujących, a także wiele opcji dla bardziej doświadczonych entuzjastów roślin. Spodziewaj się wszelkiego rodzaju bujnych i bogatych Monstera, Fiddle Leaf Figs, Bird of Paradise, Calatheas, Dracaenas, Ferns, Figs, Snake plants i wielu innych, dostępnych w różnych rozmiarach i stylach doniczkowych.

Mniejsze rośliny w doniczkach szkółkarskich zaczynają się od poniżej 10 USD i można dostosować do wielu większych, bardziej dojrzałych okazów w dekadenckich doniczkach aż do 500 USD +, jeśli szukasz czegoś naprawdę wielkiego i spektakularnego do domu lub biura.

Najważniejsze cechy:

 • Wysokiej jakości rośliny.
 • Ogromna kolekcja do wyboru.
 • Oszałamiające rośliny ozdobne do domu i biura.

Uwagi:

 • Większe okazy roślin mogą być drogie.

Opcje dostawy roślin w Nowym Jorku:

Greenery Unlimited zapewnia dostawę roślin następnego dnia w całym Nowym Jorku dla wszystkich zamówień złożonych do południa. Dostawy są zazwyczaj realizowane między 9 rano a 5 po południu.

Kontakt:

 • Telefon: 1.646.543.3797

2) Bloomscape ($$) – Najlepszy wybór

Wiodący specjalista w dostarczaniu roślin oferujący przystępne ceny, fachową wysyłkę i szybką dostawę roślin w całym Nowym Jorku.

Kredyt: Petal Republic

O Bloomscape:

Założyciel Bloomscape, Justin Mast, pochodzi z długiej linii holenderskich mistrzów ogrodnictwa. Krótko mówiąc, jego pasja i wiedza na temat życia roślin może być bezkonkurencyjna w Stanach Zjednoczonych, gdzie jest pionierem nowych i innowacyjnych sposobów dostarczania roślin w całym kraju.

W naszej szczegółowej recenzji Bloomscape byliśmy pod wrażeniem ich unikalnej technologii pakowania stosowanej do ochrony roślin podczas transportu. Rośliny są również dostarczaned „salon gotowy” w komplecie z odpowiednimi doniczkami i mieszanką gleby, również ze spodkami! Ponadto, zespół zapewnia łatwe do wykonania instrukcje pielęgnacji wraz z każdym zamówieniem, a także zapewnia czat na żywo z zespołem, jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące pielęgnacji roślin.

Zakres roślin i ceny:

Znajdziesz tu obszerną kolekcję roślin doniczkowych, kaktusów, roślin jadalnych i kwitnących, a także aromatyczną kolekcję ziół. Ponadto, z łatwością zorganizowali swoje kolekcje roślin według preferencji dotyczących światła, wymagań konserwacyjnych i przyjazności dla zwierząt domowych, dzięki czemu łatwo jest znaleźć najlepsze opcje dla własnego unikalnego środowiska życia.

Co więcej, są tu wszystkie ulubione rośliny domowe, w tym rośliny węża, paprocie, monstera, rośliny juki, rośliny jadeitu, rośliny jaśminu i szereg paproci domowych.

Ceny zazwyczaj zaczynają się od około 30 USD za mniejsze rośliny, 60 USD za średnie i ponad 100 USD za większe odmiany. Każda roślina jest dostarczana w stanie gotowym do użycia wraz z odpowiednią mieszanką gleby i wyborem fajnych ekologicznych doniczek (które są wykonane z przetworzonego plastiku pochodzącego z oceanu). Bardzo ładnie!

Najważniejsze cechy:

 • Jedna z najbardziej wszechstronnych kolekcji żywych roślin.
 • Bardzo solidne opakowanie.
 • Doskonałe poradniki dotyczące pielęgnacji roślin i wsparcie posprzedażowe.

Uwagi:

 • Dostawa może potrwać do tygodnia.
 • Większe okazy roślin mogą być drogie.

Opcje dostawy roślin w Nowym Jorku:

Bloomscape dostarcza świeże rośliny w całym Nowym Jorku, a większość zamówień zazwyczaj dociera w ciągu 3 do 5 dni.

Kontakt:

3) The Sill ($$) – Najlepsze wsparcie w pielęgnacji roślin

Nowoczesny, miejski sklep z roślinami, który oferuje wsparcie ekspertów przez całe życie roślin. Ceny zaczynają się od około 30 USD.

Kredyt: The Sill

O The Sill:

The Sill rozpoczął działalność jako nowoczesna placówka internetowa dla mieszkańców miast poszukujących odrobiny zieleni w swoim życiu. Dziś dodali do repertuaru kilka sklepów stacjonarnych, które służą zarówno jako salon wystawowy roślin, jak i miejsce, w którym można dołączyć do cotygodniowych warsztatów na temat wszystkich rzeczy związanych z roślinami.

The Sill wyróżnia się przede wszystkim doskonałą obsługą klienta. Zespół stara się, aby doświadczenie posiadania i pielęgnacji roślin było tak łatwe i satysfakcjonujące, jak to tylko możliwe. Co więcej, każde zamówienie zawiera fachowe instrukcje dotyczące pielęgnacji i bezpośredni dostęp do zespołu ekspertów The Sill, którzy gwarantują, że będą obecni na każdym etapie podróży rośliny przez życie. Dobry wybór dla początkujących hodowców roślin.

Zakres roślin i ceny:

The Sill jest kuratorem szerokiej kolekcji roślin i akcesoriów i z łatwością kategoryzuje je według roślin, które są najlepsze dla początkujących, przyjazne dla zwierząt domowych, odporne na słabe oświetlenie, żywe rośliny, sztuczne rośliny i większe odmiany roślin.

Spodziewaj się znaleźć różnorodną i kreatywną mieszankę roślin obejmującą stylowo skomponowane rośliny kawowe, rośliny wężowe, monstera deliciosa, rośliny ZZ, filodendrony, palmy salonowe, paprocie ptasie gniazda i ozdobne kwitnące orchidee, by wymienić tylko kilka.

Co więcej, istnieje fajny miesięczny klub subskrypcyjny, który co tydzień zapewni ci świeżą kolekcję roślin i terrariów.

Małe rośliny zaczynają się od około 30 USD; spodziewaj się zapłacić ponad 65 USD za storczyki i ponad 80 USD za większe odmiany roślin.

Najważniejsze informacje:

 • Stylowo skomponowane rośliny doniczkowe są gotowe do wyświetlanie przy dostawie.
 • Kompleksowa kolekcja popularnych rodzajów roślin do każdego środowiska życia.
 • Wiodąca opieka nad roślinami i wsparcie posprzedażowe.

Uwagi:

 • Ceny premium.
 • Dostawa na terenie Nowego Jorku może potrwać do tygodnia.

Dostawa roślin do Nowego Jorku:

The Sill zapewnia standardową i przyspieszoną dostawę roślin do Nowego Jorku. Rośliny zazwyczaj docierają w ciągu 3 do 5 dni.

Kontakt i lokalizacje sklepów:

 • Upper West Side: 448 Amsterdam Ave
 • Lower East Side: 84 Hester Street
 • Brooklyn: Cobble Hill, 195 Pacific Steet
 • Tel: 646.899.4016

4) From You Flowers ($) – Najlepsza tania dostawa roślin w Nowym Jorku

Dom szybkiej i niezawodnej taniej dostawy roślin w USA.

Kredyt: FromYouFlowers

O From You Flowers:

From You Flowers opanowało sztukę taniej dostawy kwiatów w Nowym Jorku, a także jest domem dla ogromnego asortymentu tanich roślin do dostawy w całych Stanach Zjednoczonych. W naszej dogłębnej recenzji From You Flowers stwierdziliśmy, że jest to doskonała opcja dla wielu względów budżetowych i oferuje szybką dostawę roślin tego samego dnia na terenie całego kraju.

Zakres roślin i ceny:

Znajdziesz tu szeroką kolekcję kwitnących orchidei, roślin lilii pokojowych, ogrodów na naczynia, terrariów i wielu tropikalnych, zielonych tropikalnych roślin domowych. Ceny zaczynają się od poniżej 20 USD z licznymi opcjami zwiększenia rozmiaru do bardziej dekoracyjnych pojemników lub dołączenia dodatków, takich jak balony, kartki, czekoladki lub inne przedmioty, jeśli kupujesz je na prezent.

Krótko mówiąc, zawsze niezawodna opcja na prezenty roślinne na urodziny, podziękowania, ocieplenie domu i nie tylko.

Najważniejsze cechy:

 • Jedna z najtańszych usług dostawy żywych roślin online w Ameryce.
 • Szybkie opcje dostawy tego samego i następnego dnia w całym Nowym Jorku.
 • Wiele opcji łączenia świeżych kwiatów z żywymi roślinami.

Uwagi:

 • Nadmiar opakowania.
 • Brak możliwości dostosowania stylizacji roślin.
 • Ograniczone opcje rozmiaru.

Opcje dostawy roślin:

Dostawa roślin tego samego dnia, następnego dnia lub określonego dnia jest dostępna w całych Stanach Zjednoczonych.

5) Lula’s Garden ($$$) – Najlepsze dla sukulentów w pudełkach

Okazałe, ręcznie wykonane soczyste ogrody na prezenty i do domu.

Źródło: Petal Republic

O Lula’s Garden:

W naszej dogłębnej recenzji Lulu’s Garden stwierdziliśmy, że to soczyste studio jest doskonałą opcją dla pięknie skomponowanych soczystych ogrodów. Te kreatywne soczyste aranżacje są ręcznie komponowane w ich własnym, unikalnym pudełku upominkowym, które podwaja się jako sadzarka.

Krótko mówiąc, jest to elegancki prezent na wiele okazji, a także stylowy element dekoracyjny w całym domu.

Zakres roślin i ceny:

Lula’s Garden pozyskuje wszystkie swoje żywe sukulenty od lokalnych hodowców w Kalifornii. Ich charakterystyczne pudełka z kaktusami są dostępne w kolekcji drobnych, luksusowych lub premium aranżacji pudełkowych z szerokim wyborem palet kolorów i soczystych odmian w całej kolekcji.

Mniejsze aranżacje zaczynają się od około 25 USD, a większe, bardziej ekspansywne kolekcje w pudełkach sięgają około 12 USD5.Â

Najważniejsze informacje:

 • Piękne soczyste ogrody na prezent i do domu.
 • Opcje dla różnych budżetów.
 • Opcje szybkiej dostawy do domów i biur w całym Nowym Jorku.

Uwagi:

 • Ograniczone kolekcje w porównaniu do innych opcji.

Opcje dostawy roślin:

Lula’s Garden dostarcza sukulenty na terenie całego kraju. Zamówienia zazwyczaj docierają w ciągu 3 do 5 dni.

6) Rooted NYC ($$) – najlepsze miejsce na unikalne rośliny Indor w Nowym Jorku

Wiodący specjalista od roślin doniczkowych w Nowym Jorku z misją ponownego połączenia naszego nowoczesnego miejskiego życia z odrobiną natury. Ceny od 15 dolarów

Kredyt: Rooted NYC

O Rooted NYC: Â

Firma Rooted rozpoczęła działalność jako mały projekt sprzedający rośliny bezpośrednio z ich mieszkania na Brooklynie i stała się jednym z najlepszych sprzedawców roślin w mieście z obecną placówką w Chinatown.

Asortyment i ceny roślin: Â

Rooted dzieli swój doskonały asortyment roślin według potrzeb świetlnych (bezpośrednie, wysokie, średnie, niskie), przyjaznych dla zwierząt domowych, wymagań wodnych (tygodniowo/miesięcznie) i ogólnych trudności w utrzymaniu (łatwe/umiarkowane).

Przefiltruj to, co Ci odpowiada, a zostaniesz z doskonałym wyborem roślin doniczkowych, z których każda ma swoją osobistą etykietę z imieniem (taką jak âTomâ, âBeckyâ, âFernieâ, âZee-Zâ).

Spodziewaj się znaleźć wiele klasycznych roślin domowych i popularnych odmian, w tym jadeitów, juk, paproci, palm, roślin szminkowych i innych, a także wiele rzadszych, unikalnych i interesujących okazów, jeśli masz ochotę na małą eksplorację roślin.

Dostępny jest również Mystery Box „Powiew świeżego powietrza”, który pomaga oczyścić powietrze w domu. Co więcej, ceny zaczynają się już od 15 USD za małą roślinę; spodziewaj się zapłacić 50 USD za większe odmiany doniczkowe.

Najważniejsze cechy:

 • Wiodący wybór odmian roślin do wyboru.
 • Większość roślin jest dostępna w różnych rozmiarach.
 • Doskonałe wsparcie w zakresie pielęgnacji roślin.

Uwagi:

 • Otrzymane rośliny mogą wymagać niewielkiego przesadzenia w momencie dostawy.

Dostawa roślin do Nowego Jorku: Â

Bezpłatna wysyłka jest dostępna dla wszystkich zamówień powyżej 75 USD (w przeciwnym razie opłata wynosi 7 USD). Przyspieszona 3-dniowa wysyłka kosztuje 25 USD.

Kontakt: Â

 • Telefon: 1.646.430.8699

7) Léon & George ($$$) â Najlepsze dla luksusowych roślin domowych

Stylowy i wysokiej klasy specjalista od roślin doniczkowych z głębokimi korzeniami we współczesnym europejskim stylu.

Kredyt: Léon & George

O Léon & George:

Léon & George to stylowi dostawcy żywych, luksusowych roślin domowych. Ich usługa jest świetna dla tych, którzy szukają kompletnego doświadczenia z roślinami. Oczekuj najwyższej jakości roślin pochodzących z najlepszych szkółek, które są doniczkowane w nowoczesnych i stylowych naczyniach i gotowe do ekspozycji w momencie dostawy.

Co więcej, wszystkie sprzedawane przez nich rośliny są uprawiane w USA w rodzimym klimacie. Za każdą sprzedaną roślinę sadzą również nowe drzewo w amerykańskim lesie. Ładne.

Zakres roślin i ceny:

Léon & George zręcznie dzielą swoją kolekcję na rośliny, które korzystają ze słabego, średniego i jasnego światła, te, które są świetnymi oczyszczaczami powietrza, bezpieczne dla zwierząt domowych i te, które są łatwe w pielęgnacji.

Można również wybrać według rozmiaru (małe, średnie i duże). IstniejąSzeroka gama roślin i rozmiarów do wyboru, w tym Zanzibar Gem, Snake Plants, Philodendron Brasil, Silver Evergreen, Jade plants, Ferns, Palms i różne plecione drzewa Money Trees.

Ceny zazwyczaj zaczynają się od około 75 USD za zestaw roślina + doniczka + stojak. Za większe odmiany trzeba zapłacić ponad 150 USD.

Najważniejsze cechy:

 • Eleganckie i stylowo skomponowane rośliny doniczkowe.
 • Wiele rozmiarów do wyboru.
 • Piękne opakowanie i prezentacja.

Uwagi:

 • Ceny premium.

Dostawa roślin do Nowego Jorku:

Większość roślin Léon & George jest dostarczana na adresy w Nowym Jorku za pośrednictwem UPS. Zamówienia są zazwyczaj wysyłane w ciągu 3 dni, a średni czas wysyłki wynosi od 2 do 5 dni.

Wysyłka jest bezpłatna w przypadku zamówień powyżej 100 USD (w przeciwnym razie opłata wynosi 10 USD).

Kontakt:

 • Telefon: 1.415.795.2770
 • E-mail: hello@leonandgeorge.com

8) UrbanStems ($$) – najlepsze rośliny domowe na prezent w Nowym Jorku

Znani mistrzowie kwiatów dostarczają również szeroki wybór roślin doniczkowych w całym Nowym Jorku.

Kredyt: UrbanStems

O UrbanStems:

W naszej dogłębnej recenzji UrbanStems uwielbialiśmy ich pięknie skomponowane kompozycje kwiatowe, które są kuratorowane we współpracy z takimi markami jak Vogue i innymi wyznaczającymi trendy kolaboracjami.

Dziś znajdziesz tu również stale powiększającą się kolekcję stylowo skomponowanych roślin doniczkowych, które stanowią doskonałe prezenty dla przyjaciół i rodziny oraz eleganckie ozdoby do domu lub biura.

Asortyment i ceny roślin:

UrbanStems oferuje wyselekcjonowany asortyment storczyków (od 70 USD), sukulentów (od 40 USD) i roślin doniczkowych (od 65 USD).

Znajdziesz tu szereg klasycznych, ulubionych roślin mieszkaniowych, takich jak rośliny wężowe, rośliny ZZ, krzewy figowe z liśćmi skrzypcowymi, kaktusy serca hoya, sukulenty, kwitnące orchidee i wiele innych. Wspaniałe jest to, że wszystkie są dostarczane w szeregu interesujących i unikalnych donic, dzięki czemu będziesz gotowy do ustawienia po przyjeździe. Świetna opcja na prezent dla przyjaciół, rodziny i bliskich.

Najważniejsze cechy:

 • Doskonały wybór roślin na prezenty i do domu.
 • Szybkie opcje dostawy tego samego i następnego dnia w całym Nowym Jorku.
 • Rośliny dostarczane są gotowe do ekspozycji.

Uwagi:

 • Ograniczone opcje rozmiarów do wyboru.
 • Brak możliwości dostosowania stylizacji roślin.

Dostawa roślin do Nowego Jorku:

UrbanStems zapewnia dostawę roślin tego samego dnia na terenie Manhattanu, Brooklynu, Queens, Bronxu i Staten Island.

Kontakt:

 • Telefon: (855)-61-HAPPY
 • E-mail: care@urbanstems.com

9) Horti ($$) – najlepsze subskrypcje żywych roślin w Nowym Jorku

Horti to jedna z najlepszych miesięcznych usług subskrypcji roślin w Nowym Jorku.

Kredyt: Horti

O Horti:

Horti to przede wszystkim budowanie społeczności miejskich ogrodników. Krótko mówiąc, są dobrze dostrojeni do korzyści płynących z życia roślin w mieście i ułatwiają nowojorczykom czerpanie korzyści z odrobiny zieleni.

Wspaniałe jest również to, że koncentrują się na roślinach odpowiednich do małych, słabo oświetlonych warunków i zapewniają fachowe wskazówki po zakupie, aby pomóc roślinom dobrze się rozwijać. Hortiâs to także jedna z najtańszych opcji dostawy roślin w mieście.</p>

Asortyment i ceny roślin:

Horti jest dobrze znana ze swoich miesięcznych subskrypcji roślin, które są dostępne do odbioru lub dostawy osobistej na Brooklynie, Manhattanie i Queens. Co miesiąc otrzymasz nową roślinę doniczkową wraz z fachowymi instrukcjami pielęgnacji. Zazwyczaj zaczynasz od czegoś przyjemnego i łatwego, zanim przejdziesz do bardziej egzotycznych odmian roślin. Ceny zaczynają się od około 34 USD miesięcznie, w tym dostawa.

Istnieje również sklep z roślinami Horti, w którym można wybrać szereg wiszących koszy z roślinami (od 18 USD), pakietów roślin doniczkowych przyjaznych zwierzętom (od 12 USD), a także pojedynczych roślin jadeitu, węża i filodendronów, by wymienić tylko kilka.

Najważniejsze atrakcje:

 • Zabawna opcja na rozpoczęcie lub powiększenie kolekcji roślin.
 • Idealne na prezent i do domu.
 • Doskonałe wsparcie w pielęgnacji roślin.

Uwagi:

 • Ograniczona liczba rozmiarów do wyboru.

Dostawa roślin do Nowego Jorku:

Horti zapewnia ręczną dostawę roślin na terenie Nowego Jorku, zazwyczaj we wtorki i piątki każdego tygodnia.

Kontakt:

 • Sklep internetowy: Horti
 • Email: orders@heyhorti.com

10) Plants.com ($$) – Najlepszy ze względu na wygodę

Specjalista od dostaw roślin online wysyłający niedrogie, świeże rośliny szkółkarskie w całym Nowym Jorku. Ceny od 20 dolarów.

Kredyt: Plants.com

O Plants.com:

Plants.com to specjalista od dostaw roślin wyłącznie online. Współpracują z siecią hodowców, aby dostarczać rośliny bezpośrednio do domów i biur w całym kraju. Z mojego doświadczenia wynika, że ich kolekcje roślin są bardzo wszechstronne i oferują szybką dostawę w całym Nowym Jorku.

Zakres roślin i ceny:

Plants.com oferuje obszerną całoroczną kolekcję roślin domowych, roślin powietrznych, kaktusów, sukulentów, roślin kwitnących i tropikalnych, a także liczne storczyki i drzewka bonsai.

Większość roślin jest dostępna w różnych rozmiarach, z wyborem nowoczesnych i współczesnych doniczek i donic. Co więcej, ceny są ogólnie bardzo przystępne, spodziewaj się zapłacić od 20 do 50 dolarów za małe i średnie rośliny doniczkowe, aż do około 120 dolarów za większe okazy roślin.

Najważniejsze cechy:

 • Szybkie opcje dostawy żywych roślin w całym Nowym Jorku.
 • Przystępne ceny w większości kolekcji.
 • Stylowa stylizacja roślin.

Uwagi:

Opcje dostawy roślin:

Plants.com dostarcza rośliny domowe na terenie całego Nowego Jorku. Zamówienia zazwyczaj docierają w ciągu 3 do 5 dni.

Kontakt:

 • E-mail: greenteam@plants.com

11) My City Plants ($$$) – Najlepsze dla inteligentnych systemów nawadniania roślin domowych

Miejsce, w którym można znaleźć wysokiej jakości rośliny domowe z własnym systemem nawadniania.

Źródło: My City Plants

O My City Plants:

My City Plants to wysokiej jakości sklep z roślinami w Nowym Jorku. Założona w 2013 roku firma koncentruje się na stylowych roślinach, które są wystarczająco wytrzymałe, aby przetrwać trudy współczesnego życia w mieście.

Co więcej, każda roślina jest ręcznie wybierana przez hodowcę i obiecuje być najtrwalszą rośliną, jaką można gdziekolwiek dostać.

Co więcej, każda roślina jest dostarczana w doniczce z własnym specjalnym systemem nawadniania i zazwyczaj wymaga 3-4 razy mniej podlewania niż w przypadku innych roślin.w zwykłych roślinach.

Z każdym zakupem otrzymujesz również dostęp do świetnego zespołu posprzedażowego, który pomoże Ci w nowym życiu roślinnym!

Zakres roślin i ceny:

Rośliny doniczkowe są podzielone na kategorie według rozmiaru, preferencji światła i korzyści (takich jak przyjazne dla zwierząt, oczyszczające powietrze i ozdobne).

Istnieje szeroki wybór kombinacji roślin i doniczek, a ceny zaczynają się od około 85 USD za mniejsze rośliny; 200 USD + za średnie rośliny; i 300 USD za większe rośliny.

Najważniejsze cechy:

 • Wysokiej jakości rośliny.
 • Doskonała kolekcja inteligentnych donic i pomocnych systemów nawadniania.
 • Możliwość ręcznej dostawy na terenie całego Nowego Jorku.

Uwagi:

 • Ceny premium.

Dostawa roślin do Nowego Jorku:

My City Plants dostarcza rośliny następnego dnia na Manhattan, Brooklyn, Bronx, Queens, Staten Island, Jersey City, Edgewater, Weehawken, West New York, Guttenberg, Hoboken i Fort Lee. Opłaty za dostawę wahają się od 14,95 USD do 44,95 USD w zależności od lokalizacji.

Kontakt:

 • Telefon: 1.800.716.2592
 • E-mail: info@mycityplants.com

12) Plantshed ($$) – najlepsza dostawa roślin domowych tego samego dnia w Nowym Jorku

Bardzo lubiana kwiaciarnia w Nowym Jorku i jedna z największych kolekcji roślin w mieście. Ceny zaczynają się od około 30 USD.

Kredyt: Plantshed

O Plantshed:

Jeden z naszych ulubionych sklepów z kwiatami i roślinami w Nowym Jorku. Plantshed służy nowojorczykom wspaniałymi kwiatami i roślinami od lat 50-tych.

Co więcej, utrzymują jeden z największych obiektów hodowlanych w mieście – przestrzeń o powierzchni 10 000 stóp kwadratowych oraz szklarnię na dachu w Upper West Side, gdzie uprawiają rodzime trawy, rośliny zimozielone, rośliny tropikalne i kwitnące rośliny jednoroczne.

Ponadto firma zapewnia dostawę roślin tego samego dnia na terenie Manhattanu, Brooklynu, Queens, Bronxu i Staten Island.

Zakres roślin i ceny:

Plantshed posiada jedną z największych kolekcji roślin w mieście. Są również dobrze znani ze swoich roślin figowych, kaktusów i sukulentów, egzotycznych orchidei, kwitnących i małych roślin liściastych.

Istnieje również kolekcja roślin zewnętrznych, jeśli masz trochę miejsca na zewnątrz. Ponadto ceny są bardzo przystępne, zaczynając od około 15 USD za małe, początkujące rośliny; spodziewaj się zapłacić około 50 USD za średniej wielkości i ponad 100 USD za większe i bardziej egzotyczne odmiany roślin.

Najważniejsze cechy:

 • Stylowa kolekcja skomponowanych roślin doniczkowych na prezent i do domu.
 • Szybka dostawa roślin tego samego dnia na terenie większości Nowego Jorku.

Uwagi:

 • Ograniczone opcje rozmiarów roślin.

Opcje dostawy roślin:

Bezpłatna dostawa roślin tego samego dnia jest dostępna na Manhattanie dla wszystkich zamówień powyżej 100 USD. Dostawa roślin jest również dostępna w całym Nowym Jorku, z opłatami za dostawę w zależności od lokalizacji i zamówienia.

Kontakt:

 • Telefon: 1-212-662-4400
 • E-mail: info@plantshed.com

13) Terrain ($$$) – najlepszy dla dzikich i eklektycznych żywych roślin

Miejsce, w którym można kupić rośliny z domowej uprawy z kolekcji szkółek eksperckich. Ceny zaczynają się od około 50 USD.

Źródło: Terrain

O Terrain:

Firma Terrain została założona w 2008 roku i obecnie posiada kilka szkółek w całej Connecticut i Pennsylvania, które obsługują północno-wschodni korytarz z gamą rodzimych kwiatów i roślin.

Są znani ze swoich dzikich, swobodnych, naturalnych i eterycznych projektów roślin i stylizacji kwiatowych.

Asortyment i ceny roślin:

Terrain oferuje duży, rotacyjny wybór świeżych, zielonych roślin doniczkowych. Znajdziesz tu na przykład miniaturowe wiecznie zielone drzewka na święta, wytrzymałe sukulenty, rośliny powietrzne i szereg popularnych roślin doniczkowych w różnych rozmiarach.

Ceny zazwyczaj zaczynają się od około 50 USD za małe paprocie doniczkowe i figowce; 70 USD + za większe odmiany roślin, w tym rośliny węża, rośliny ZZ; i 90 USD + za drzewa doniczkowe, w tym Olive, Lime i Lemon Cypress.

Najważniejsze informacje:

 • Unikalny wybór rzadkich i niezwykłych roślin.
 • Dzika i naturalna stylizacja roślin.

Uwagi:

 • Wysyłka może potrwać do 10 dni lub dłużej.
 • Nasze rośliny wymagały niewielkiego przesadzenia w domu.

Dostawa roślin do Nowego Jorku:

Większość produktów dostępnych w magazynie jest wysyłana w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia. Opłaty za dostawę różnią się w zależności od przyspieszonej wysyłki (zwykła dostawa dociera w ciągu 5-9 dni roboczych // dostawa ekspresowa: 2-3 dni robocze // dostawa nocna: 1-2 dni robocze).

14) Stonefruit Botanical ($$) – najlepsze do doniczek i donic

Popularny sklep z roślinami i kwiatami na Brooklynie. Ceny roślin domowych zaczynają się zwykle od około 40 USD.

Kredyt: Stonefruit Botanical

Informacje o Stonefruit Botanical:

Stonefruit Botanical to fajny sklep z roślinami i kwiatami położony za kawiarnią typu farm-to-table na Bedford Avenue na Brooklynie. Znajdziesz tu wspaniałą kolekcję roślin wewnętrznych i zewnętrznych, a także szereg artykułów ogrodniczych pochodzących z lokalnych szkółek.

Asortyment i ceny roślin:

Asortyment roślin zmienia się w ciągu roku, ale zazwyczaj obejmuje szereg roślin doniczkowych, wiszących i zewnętrznych.

Istnieje również dobrze przemyślany wybór roślin, które naprawdę dobrze radzą sobie w warunkach słabego oświetlenia – idealne do większości mieszkań w Nowym Jorku. Ceny zwykle zaczynają się od 40 USD i można mieszać i dopasowywać różne sadzarki, doniczki i naczynia – wiele z nich wykonanych przez lokalnych rzemieślników z Brooklynu.

Najważniejsze cechy:

 • Wspaniała kolekcja popularnych roślin doniczkowych.
 • Wiele unikalnych i kreatywnych doniczek i donic.
 • Ogólnie przystępne ceny.

Uwagi:

 • Minimum 50 USD na dostawę lokalną.

Opcje dostawy roślin:

Zamówienia są dostępne do odbioru przy krawężniku lub dostawy lokalnej przez cały tydzień.

Kontakt:

 • Telefon: 1.718.230.4147

15) Dandy Farmer ($$$) – najlepsze dla bonsai

Miejsce, w którym można kupić drzewka bonsai i rośliny uspokajające w Nowym Jorku. Ceny zaczynają się od około 50 dolarów.

Kredyt: Dandy Farmer

O Dandy Farmer:

Dandy Farmer to specjalistyczne studio roślin i bonsai z siedzibą na Brooklynie w Nowym Jorku. Znajdziesz tu bardzo kompetentny zespół, który pomoże Ci w sztuce bonsai, a także wspaniałą kolekcję narzędzi i akcesoriów.

Zakres roślin i ceny:

Kryte drzewka bonsai Dandy Farmer kosztują zazwyczaj od 50 do 150 dolarów. Dostępnych jest również wiele odmian, w tym drzewa figowe, sosny, wierzby, japońskie.e Elm i Dwarf Jade, by wymienić tylko kilka. Zewnętrzne drzewka bonsai kosztują zwykle ponad 100 USD i obejmują kilka okazów, takich jak sosna Mugo, cyprys Hinoki i świerk karłowaty Alberta.

Najważniejsze cechy:

 • Pięknie skomponowane drzewka bonsai.
 • Szybkie opcje dostawy lokalnej.

Uwagi:

 • Ceny premium.

Opcje dostawy roślin:

Dandy Farmer dostarcza drzewka bonsai na terenie Nowego Jorku oraz na terenie całych Stanów Zjednoczonych. Spodziewaj się dostawy w ciągu 1 do 2 dni.

Kontakt:

 • Telefon: (646) 481-4423
 • E-mail: hello@dandyfarmer.com

Dostawa do zakładu w Nowym Jorku FAQ:

Gdzie mogę kupić rośliny online w Nowym Jorku?

Istnieje wiele doskonałych centrów ogrodniczych i sklepów z roślinami w Nowym Jorku, a także kilku wyróżniających się specjalistów od dostaw roślin online, którzy obsługują miasto w szerokim zakresie. Niektóre z naszych ulubionych to Horti, Greenery Unlimited, Rooted, My City Plants, Bloomscape, The Sill, Terrain, UrbanStems oraz Leon and George.

Jak mogę dostarczyć rośliny do mojego domu w Nowym Jorku?

Wiele lokalnych nowojorskich sklepów z roślinami i centrów ogrodniczych, a także kilku internetowych specjalistów od dostarczania roślin, oferuje szereg standardowych i przyspieszonych usług dostarczania roślin do domów na Manhattanie, Brooklynie, Queens, Bronxie i Staten Island. Większość z nich korzysta z szeregu innowacyjnych technologii pakowania, aby zapewnić, że rośliny (wszystkich kształtów i rozmiarów) dotrą zdrowe i nieuszkodzone.

Ile kosztuje dostawa roślin w Nowym Jorku?

Dostawa roślin jest często bezpłatna w przypadku zamówień o określonej wartości (zazwyczaj powyżej 50 USD). Mogą obowiązywać dodatkowe opłaty za dostawę w wysokości od 5 do 30 USD za przyspieszoną lub weekendową dostawę lub jeśli roślina ma szczególnie duży rozmiar.

Gdzie mogę kupić sztuczne rośliny w Nowym Jorku?

The Sill i Terrain są wysoko cenione za swoją kolekcję sztucznych roślin. Inne godne uwagi sklepy to West Elm, Crate & Barrel, Joss & Main i CB2.

Gdzie znajduje się dzielnica roślin w Nowym Jorku?

Dzielnica kwiatowa w Nowym Jorku (28. ulica między 6. aleją a 7. aleją) jest domem dla wielu specjalistów od sklepów z roślinami. Znajdziesz tu klasyczne i rzadkie rośliny do wnętrz i na zewnątrz wśród świeżych kwiatów sezonowych i nie tylko.

Jakie rośliny domowe dobrze radzą sobie w Nowym Jorku?

Podczas gdy każda roślina domowa będzie miała swoje własne preferencje w zakresie światła, temperatury, wody i karmienia, wiele roślin będzie się dobrze rozwijać przy odpowiedniej opiece i uwadze w Nowym Jorku. Rośliny domowe pochodzą z klimatów tropikalnych i wilgotnych, więc jeśli to możliwe, staraj się zwiększyć poziom wilgoci w powietrzu, aby zniwelować skutki suchych zim o niskiej wilgotności (uwaga – nie oznacza to nadmiernego podlewania). Skup się również na wyborze najlepszych gatunków – rośliny wężowe, monstera, sukulenty i kaktusy są dobrze tolerowane w tych warunkach.

O autorze:

Andrew Gaumond jest dyrektorem redakcyjnym w Petal Republic i pasjonatem tworzenia treści na temat kwiatów, roślin doniczkowych i prezentów.

Andrew przeszedł profesjonalne szkolenie w zakresieosobiście przetestował 100 usług dostarczania kwiatów i roślin w całych Stanach Zjednoczonych.

W tym przewodniku po najlepszych sklepach z roślinami i usługach dostawy żywych roślin w Nowym Jorku Andrew skonsultował się z naszymi recenzjami produktów z pierwszej ręki, skonsolidował zweryfikowane recenzje marek i usług oraz uwzględnił rekomendacje czytelników i innych członków redakcji Petal Republic.

Jak Petal Republic wybiera i testuje najlepsze sklepy z roślinami i usługi dostawy żywych roślin w Nowym Jorku:

Naszą podstawową misją w Petal Republic jest prezentowanie wyjątkowych specjalistów od dostaw roślin doniczkowych w globalnej sieci miast, w których mieszkamy i pracujemy. Oto kluczowe kryteria, których Andrew szukał w najlepszych sklepach z roślinami i usługach dostawy żywych roślin w Nowym Jorku:

 • Kolekcje żywych roślin: oceniliśmy szerokość, jakość i opcje dostosowywania kolekcji roślin w sklepie, w tym rośliny przyjazne zwierzętom, rośliny doniczkowe odpowiednie do różnych warunków oświetleniowych, liczbę opcji rozmiarów i stylów doniczkowych do pracy w różnych ustawieniach wnętrz.
 • Opakowanie i zdrowie roślin: oceniliśmy, jak solidne było opakowanie, aby chronić żywe rośliny podczas transportu, a także użyte materiały i czy elementy można poddać recyklingowi lub ponownie wykorzystać. Otrzymywanie roślin domowych pocztą wiąże się z kilkoma wyzwaniami, szczególnie podczas mroźnych zim i gorących lat.
 • Zakupy i dostawa: szukamy najlepszej obsługi klienta. W szczególności strony internetowe i kanały zakupowe, które są łatwe w nawigacji, mają płynne i proste funkcje zakupu, wyraźnie przedstawiają na ekranie to, co klient faktycznie otrzyma, oraz zapewniają wybór i elastyczność przy zamawianiu i dostawie.
 • Czasy przybycia: szukaliśmy usług dostawy żywych roślin, które oferowały szereg opcji wysyłki w całym Nowym Jorku, w tym usługi dostawy kwiatów tego samego dnia, następnego dnia lub określonego dnia.
 • Opinie klientów: na podstawie naszych własnych doświadczeń z zakupami roślin, bezpośrednich rozmów z innymi klientami, rekomendacji i opinii ekspertów branżowych, a także konsolidacji szerszych recenzji zespołu Petal Republic i testów porównawczych w mediach społecznościowych i innych kanałach.
 • Zrównoważony rozwój: usługi dostawy roślin w Nowym Jorku, jak każda branża, mają obowiązek ulepszania i promowania zrównoważonych praktyk biznesowych. W związku z tym wspieramy tych, którzy inicjują zmiany i pracują nad tym, aby planeta stała się lepszym, czystszym miejscem dziś i w przyszłości.

Więcej informacji można znaleźć w naszym redakcyjnym kodeksie postępowania.

Podsumowując – najlepsze sklepy z roślinami i usługi dostawy żywych roślin w Nowym Jorku:

Byłem pod wrażeniem kilku lokalnych sklepów z roślinami i usług dostawy żywych roślin w Nowym Jorku. W moich testach Bloomscape, Lula’s Garden, The Sill, From You Flowers, Greenery Unlimited, Léon & George, UrbanStems i Terrain naprawdę wyróżniały się bogatymi kolekcjami roślin, jakością i elastycznymi usługami dostawy kwiatów.

The Best of New York City z Petal Republic:

<!– Authlub nazwa –>

Andrew jest dyrektorem redakcyjnym w Petal Republic. Posiada tytuł licencjata w dziedzinie nauk o roślinach i profesjonalnie szkolił się w wiodących szkołach florystycznych w Londynie i Paryżu. Oprócz nadzorowania globalnego zespołu redakcyjnego, Andrew jest pasjonatem tworzenia treści na temat kwiatów, projektowania kwiatów, ogrodnictwa i roślin doniczkowych.

Podobne artykuły
Kwiaty

O Buunch Floral Studio w Nowym Jorku

Kwiaty

Najlepsze zdjęcia tygodnia: 19 kwietnia 2024 r.

Kwiaty

O Ovando Floral Studio w Nowym Jorku

Kwiaty

Czerwcowy kwiat narodzin: Róże

Zapisz się na Newsletter
i otrzymuj najnowsze posty prosto na swoją skrzynkę