Site icon ZiołaNaZdrowo.pl

Ziołolecznictwo dla empaty

09 stycznia 2022 r.

Mieszanka stworzona dla empatów

Empatie są bardzo wrażliwe, są dobrze dostrojone do subtelności w ich ciałach i środowisku. Empatie są często wrażliwe na leki i wymagają niższych dawek leków. Energetyczne dawki nalewek są świetne dla empatów, wystarczy kilka kropli, aby zmienić ich wewnętrzny krajobraz. Cechą charakterystyczną empaty jest zdolność do odczuwania emocji i bólu innych osób. Może to stać się dezorientujące i może być trudno rozróżnić, które emocje są emocjami empaty, a które są emocjami innych.

Opracowaliśmy niestandardową nalewkę zaprojektowaną w celu ochrony granic. Mieszanka ta zawiera krwawnik pospolity, diabelski klub, damiana, arcydzięgiel i różę.

Łacińska nazwa krwawnika to Achillea millefolium. Achillea odnosi się do greckiego bohatera Achillesa, który podobno używał Achillea do leczenia ran podczas wojny trojańskiej. Millefolium oznacza „tysiąc liści”, a jego nazwa pochodzi od delikatnych, pierzastych liści. Krwawnik pospolity jest doskonałym ziołem pomagającym leczyć rany, zarówno fizyczne, jak i emocjonalne. Krwawnik ma właściwości ochronne i jest pomocny dla tych, którzy mają tendencję do brania na siebie ciężaru emocji innych. Jest to zioło dobrze nadające się dla praktyków, pomagające w wyznaczeniu granicy między sobą a emocjami klienta.

Diabelska maczuga pokryta jest mnóstwem drobnych białych cierni. Podczas szczotkowania obok rośliny, ciernie łatwo wbijają się w skórę i ropieją. Devil’s Club to roślina, której w naturze unikają nie tylko ludzie, ale także zwierzęta. Ten, kto jest wezwany do wzięcia Devil’s Club, musi być przygotowany na jego nieustępliwość. Roślina ta tworzy tak silne granice, że może wywrócić twój świat do góry nogami.

Damiana jest powszechnie znana ze swojego działania afrodyzjakalnego, ale zioło to nie ogranicza się tylko do tego. Jest zarówno odżywcza dla układu nerwowego, jak i poprawia nastrój. Jest to świetne zioło, które pomaga uświadomić sobie swoje ciało i odczucia. Jest pomocne dla tych, którzy mają tendencję do dysocjacji dzięki silnej zdolności do uziemienia. Zaleca się ostrożność w przypadku przetwarzania traumy. Damiana może zmusić nas do bycia obecnym w naszym ciele, z niemożnością uniknięcia uczuć, które mogą się pojawić.

Angelica archangelica nosi imię archaniołów: Michała, Gabriela, Uriela i Rafaela. Są oni przywódcami anielskiego królestwa i poświęcili się służbie ludzkości. Zapewniają ochronę i miłosny blask, aby wzmocnić ducha. Korzeń arcydzięgla jest stosowany w medycynie. Podobnie jak jego korzeń jest mocny i wytrzymały, Angelica oferuje zdolność uziemienia jednostek do ziemi i rozwijania połączenia z boskością.

Róża jest aromatyczna i słodka, jest niezwykle odżywcza dla serca. Róża jest ściągająca, co oznacza, że ma właściwości ściągające i wzmacniające. Jest to pomocne w zapewnieniu pojemnika dla wylewu emocji przez serce. Róża pomaga zatrzymać i uwolnić emocje. Należy postępować ostrożnie, nadmierne stosowanie tej rośliny może być niezwykle katartyczne. W małych dawkach, róża zapewnia sanktuarium, jak ciepły uścisk dla serca.

Jeśli któreś z tych ziół do Ciebie przemawia lub jeśli jesteś zainteresowany pełną konsultacją, odwiedź mnie w Apotheka, gdzie możesz wypróbować te rośliny i nie tylko, aby stworzyć niestandardową formułę.

Życzę łaski w podróży,

Emily Mannella

Zielarz medyczny

Exit mobile version