Site icon ZiołaNaZdrowo.pl

2023 Trendy kwiatowe

Nadszedł nowy rok i wiecie co to oznacza! Nowy rok, nowe trendy. Sprawdź niektóre z naszych ulubionych przewidywań na rok 2023.

Dzikość i wolność

Rustykalne klimaty i dzikie kwiaty są ulubione od dłuższego czasu i ten trend nigdzie się nie wybiera w najbliższym czasie. Od ślubnych kwiatów po wystrój domu, dzikie kwiaty oferują unikalną różnorodność, która dodaje piękny kontrast do modnych nowoczesnych/neutralnych palet kolorów, które widzimy wszędzie. Wykorzystaj ten trend, aby dodać kolor do każdej przestrzeni dzięki takim kwiatom jak hiacynt, delphinium, tulipany i chryzantemy!

Fioletowy, proszę!

Fioletowy to ponadczasowy kolor, który można wykorzystać do stworzenia wielu różnych stylów. Miękkie lawendy mogą pomóc Ci stworzyć delikatny, romantyczny wygląd w połączeniu z innymi stonowanymi kolorami, takimi jak pastelowy róż i biel. Głębokie fiolety mogą pomóc Ci stworzyć coś odważnego i dodać pewnej elegancji do Twoich aranżacji. Niezależnie od tego, w jaki sposób się rozsmakujesz, nie popełnisz błędu dodając do swojej palety odrobinę fioletu.

Asymetria

Piękno tkwi w niedoskonałości – kwiaty nie są tu wyjątkiem! Kwiaty to doskonały sposób na wyrażenie siebie, nadanie kształtu i wypełnienie martwej przestrzeni lub po prostu dodanie koloru. Najlepszą częścią tych aranżacji jest to, że każda z nich jest wyjątkowa na swój sposób. Z tego powodu ten wyróżniający się trend jest jednym z naszych ulubionych.

Suszone kwiaty

Możliwości tego trendu są pozornie nieograniczone. Postaw na jaskrawe i odważne kolory lub pozostań w modnych neutralach. Tak czy inaczej, nie możesz się pomylić! Suszone kwiaty są łatwe w utrzymaniu i wyglądają wspaniale w każdym otoczeniu. Wymieszaj je ze świeżymi kwiatami lub popularnymi zieleniami, takimi jak eukaliptus, aby stworzyć piękny kontrast i wykorzystać styl boho i ogrodowy, który obecnie obserwujemy.

Mamy nadzieję, że dołączysz do nas i zrobisz z kwiatów swoje noworoczne postanowienie! Wszystkie te trendy są świetnym sposobem na utrzymanie wszystkiego żywego i świeżego. Zapytaj swojego florystę, jak możesz wykorzystać te trendy, aby podnieść swój kwiatowy wystrój!

Exit mobile version