ZiołaNaZdrowo.pl - wszystkie informacje o ziołach i ziołolecznictwie - dowiedz się o nas więcej  →

Kwiaty

2023 Trendy kwiatowe

Nadszedł nowy rok i wiecie co to oznacza! Nowy rok, nowe trendy. Sprawdź niektóre z naszych ulubionych przewidywań na rok 2023.

Dzikość i wolność

Rustykalne klimaty i dzikie kwiaty są ulubione od dłuższego czasu i ten trend nigdzie się nie wybiera w najbliższym czasie. Od ślubnych kwiatów po wystrój domu, dzikie kwiaty oferują unikalną różnorodność, która dodaje piękny kontrast do modnych nowoczesnych/neutralnych palet kolorów, które widzimy wszędzie. Wykorzystaj ten trend, aby dodać kolor do każdej przestrzeni dzięki takim kwiatom jak hiacynt, delphinium, tulipany i chryzantemy!

Fioletowy, proszę!

Fioletowy to ponadczasowy kolor, który można wykorzystać do stworzenia wielu różnych stylów. Miękkie lawendy mogą pomóc Ci stworzyć delikatny, romantyczny wygląd w połączeniu z innymi stonowanymi kolorami, takimi jak pastelowy róż i biel. Głębokie fiolety mogą pomóc Ci stworzyć coś odważnego i dodać pewnej elegancji do Twoich aranżacji. Niezależnie od tego, w jaki sposób się rozsmakujesz, nie popełnisz błędu dodając do swojej palety odrobinę fioletu.

Asymetria

Piękno tkwi w niedoskonałości – kwiaty nie są tu wyjątkiem! Kwiaty to doskonały sposób na wyrażenie siebie, nadanie kształtu i wypełnienie martwej przestrzeni lub po prostu dodanie koloru. Najlepszą częścią tych aranżacji jest to, że każda z nich jest wyjątkowa na swój sposób. Z tego powodu ten wyróżniający się trend jest jednym z naszych ulubionych.

Suszone kwiaty

Możliwości tego trendu są pozornie nieograniczone. Postaw na jaskrawe i odważne kolory lub pozostań w modnych neutralach. Tak czy inaczej, nie możesz się pomylić! Suszone kwiaty są łatwe w utrzymaniu i wyglądają wspaniale w każdym otoczeniu. Wymieszaj je ze świeżymi kwiatami lub popularnymi zieleniami, takimi jak eukaliptus, aby stworzyć piękny kontrast i wykorzystać styl boho i ogrodowy, który obecnie obserwujemy.

Mamy nadzieję, że dołączysz do nas i zrobisz z kwiatów swoje noworoczne postanowienie! Wszystkie te trendy są świetnym sposobem na utrzymanie wszystkiego żywego i świeżego. Zapytaj swojego florystę, jak możesz wykorzystać te trendy, aby podnieść swój kwiatowy wystrój!

Podobne artykuły
Kwiaty

10 popularnych typów bylinowych kwiatów dzikich

Kwiaty

Przewodnik po prezentach na rocznicę

Kwiaty

2023 Floral Trends: Wiosna

Kwiaty

14 najlepszych usług dostawy kwiatów w Nashville (2023)

Zapisz się na Newsletter
i otrzymuj najnowsze posty prosto na swoją skrzynkę