Site icon ZiołaNaZdrowo.pl

15 Najlepsze usługi dostawy kwiatów w Bostonie (2023)

W tym lokalnym przewodniku znajdziesz kolekcję naszych ulubionych kwiaciarni do dostawy kwiatów w Bostonie, MA. W naszych testach przejrzeliśmy szeroką gamę kwiaciarni nadających się na prezenty i do domu przez cały rok. Znajdziesz tu nasze najlepsze propozycje dla każdego budżetu i na każdą okazję. Większość z nich zapewnia również szybką dostawę kwiatów tego samego dnia lub następnego dnia w całym Bostonie, siedem dni w tygodniu. Ciesz się!

Najważniejsze informacje:

Byliśmy pod wrażeniem kilku lokalnych kwiaciarni i usług dostawy kwiatów w Bostonie. W naszych testach uznaliśmy, że Derby Farm, UrbanStems, Floom, Teleflora i From You Flowers wyróżniają się bogatą kolekcją, jakością i elastycznością usług dostawy kwiatów w całym Bostonie. Jeśli chodzi o usługi dostawy kwiatów wyższej jakości, Winston Flowers, Ode a la Rose, Venus ET Fleur i Flores Mantilla były również bardzo niezawodnymi opcjami dla aranżacji prezentów i dekoracji.

Najlepsze opcje dostawy kwiatów w Bostonie, MA:

1) Winston Flowers ($$$$): Najlepsze dla luksusowych aranżacji kwiatowych

Bostońska instytucja kwiatowa zajmująca się luksusową i elegancką florystyką.

Kolekcje:

Quality & Freshness:

Kredyt: Winston Flowers

O Winston Flowers:

Jak wszystkie miłe historie, Winston Flowers zaczął od skromnych początków, od prostego wózka z kwiatami, który w 1944 r. został skierowany na modną ulicę Newbury przez zespół ojciec-syn.

W ciągu poprzednich dziesięcioleci firma rosła i rosła wraz z godną pozazdroszczenia reputacją jednej z wiodących kwiaciarni w mieście Boston.

Dziś wielokrotnie nagradzana firma Winston Flowers posiada zasłużone dziedzictwo w postaci światowej klasy projektów, wyjątkowej jakości i obsługi klienta.

W naszych testach stwierdziliśmy, że studio jest bezpieczną parą rąk, jeśli szukasz luksusowej aranżacji kwiatowej na prezent lub do domu.

Zalety:

Cons:

Spodziewaj się zapłacić:

Dostawa kwiatów w Bostonie:

Kontakt:

2) UrbanStems ($$): Najlepszy dla bukietów On-Trend

Nowoczesne i stylowe aranżacje kwiatowe dla prezentów i domu.

Kolekcje:

Jakość i świeżość:

O UrbanStems:

UrbanStems to popularna opcja dla stylowych, nowoczesnych i niedrogich aranżacji kwiatowych. Znajdziesz tu obszerną kolekcję projektów przygotowanych na różne okazje, skomponowanych we współpracy z Vogue i innymi wiodącymi firmami. W naszym dogłębnym przeglądzie UrbanStems, stwierdziliśmy, że są one wyróżniającą się opcją dla takich jak bukiety urodzinowe, rocznice, Walentynki, Dzień Matki i więcej.

Świeże, pachnące kwiaty pochodzą z sieci wyspecjalizowanych gospodarstw Rainforest Alliance Certified, które przestrzegają zasad rygorystyczne praktyki zrównoważonej uprawy. Znajdziesz tu doskonałą mieszankę odmian kwiatów w miarę upływu sezonów, obejmującą piwonie, piękne róże, delphinium, ranunculus, tulipany i lilie calla, by wymienić tylko kilka.

Oprócz świeżych kwiatów, UrbanStems jest również domem dla pięknego wyboru doniczkowych roślin domowych, sukulentów i kaktusów, oprócz eleganckich prezentów dostępnych do dostawy w całym Bostonie.

Plusy:

Wady:

Oczekuj zapłaty:

Opcje dostawy kwiatów w Bostonie:

Kontakt:

3) Ode à la Rose ($$$): Najlepszy dla romantycznej francuskiej florystyki

Sumptuous francuski kwiaciarnia w sercu Bostonu.

Kolekcje:

Jakość i świeżość:

O Ode à la Rose:

Założona przez dwóch francuskich emigrantów, Ode à la Rose jest listem miłosnym do klasycznych paryskich projektów kwiatowych.

Znajdziesz tu bukiety zaprojektowane we „francuski sposób”, z elegancją i zgodnie z porami roku w ich dedykowanych „atelier”, przy użyciu świeżych, pięknych kwiatów pozyskiwanych bezpośrednio z najlepszych ekologicznych farm w Europie i obu Amerykach.

W naszym praktycznym przeglądzie, bardzo podobała nam się epicka kolekcja róż studia. Czuliśmy, że są one doskonale przemyślane, jeśli chodzi o gesty serca lub specjalną okazję w ciągu roku, w tym kwiaty na Walentynki, rocznice i urodziny. Spodziewaj się wszelkiego rodzaju czerwonych róż, róż, bieli i innych pięknych odcieni. Nie zabraknie również kwiatów sezonowych.

Aranżacje są następnie starannie zapakowane do ich podpisu fioletowe pudełka. Dodatkowo, przesyłane jest zdjęcie ostatecznej kreacji i wysyłany jest e-mail, więc wiesz dokładnie, co jest wysyłane. Zachwycające.

Pros:

Kons:

Spodziewaj się, że zapłacisz:

Dostawa kwiatów w Bostonie:

Kontakt:

4) Floom ($$): Najlepszy dla Artisan Florystyka w Bostonie

Doskonała opcja dla odkrycia najlepszych lokalnych kwiaciarni artystycznych w Bostonie.

Kolekcje:

Jakość i świeżość:

O Floom:

Floom to miejsce, które łączy wszystkie najlepsze niezależne, lokalne zespoły florystyczne w Bostonie w jednej, łatwej w użyciu stronie internetowej. Znajdziesz tu jednych z najlepszych projektantów kwiatów w mieście, którzy przez cały rok tworzą przepiękne bukiety i aranżacje wazonowe.

Odkryliśmy, że Floom jest doskonałą opcją, jeśli szukasz kwiatowego prezentu, który jest kreatywny, wyjątkowy i wyraźnie różni się od masowo produkowanych aranżacji, które możesz znaleźć gdzie indziej. To idealne rozwiązanie dla przyjaciół, rodziny i bliskich, a także świetny sposób na wsparcie lokalnych, niezależnych artystów z Bostonu.

Zalety:

Cons:

Spodziewaj się zapłacić:

Boston Flower Delivery Options:

Kontakt:

5) From You Flowers ($): Najlepszy dla Taniej dostawy kwiatów w Bostonie

Szybka i niedroga dostawa kwiatów na każdą okazję.

Kolekcje:

Jakość i świeżość:

About From You Flowers:

W naszych testach praktycznych stwierdziliśmy, że From You Flowers jest bardzo niezawodną opcją dla niedrogiej dostawy kwiatów w Bostonie.

Znajdziesz tu jedną z najbardziej wszechstronnych kolekcji świeżych bukietów i aranżacji wazonowych w okolicy, z cenami, które są trudne do pobicia.

Firma współpracuje również z wieloma lokalnymi kwiaciarniami w Bostonie, dzięki czemu możesz być pewien świeżych, ręcznie robionych aranżacji, które są również ręcznie dostarczane, co naprawdę doceniliśmy.

W skrócie, jest to bardzo niezawodna opcja na wiele okazji do obdarowywania, w tym bukiety na ostatnią chwilę, urodziny, powitania w domu, gesty pożegnalne, rocznice, święta i inne specjalne okazje.

Plusy:

Cons:

Spodziewaj się, że zapłacisz:

Dostawa kwiatów w Bostonie

Skontaktuj się z From You Flowers:

6) Venus ET Fleur ($$$$): Najlepszy dla konserwowanych i wiecznych róż

Luksusowe i romantyczne wieczne róże.

Kolekcje:

Jakość i świeżość:

O Venus ET Fleur:

Na ponadczasowe i romantyczne gesty serca wystarczą tylko róże. I tu właśnie pojawia się Venus ET Fleur. To, co zaczęło się jako luksusowe atelier kwiatowe w Nowym Jorku, dziś rozrosło się do Bostonu i kilku innych miast w USA.

Krótko mówiąc, firma ta tworzy aranżacje różane w klasyczny francuski sposób – w eleganckich naczyniach wypełnionych po brzegi bogatymi pąkami róż. Co więcej, to oni są twórcami wiecznej róży – nieskazitelnie czyste róże, które są poddawane specjalnej obróbce, aby mogły przetrwać ponad 12 miesięcy przy minimalnej lub zerowej konserwacji. Prawdziwy prezent, który nie przestaje dawać.

Zalety:

Uwagi:

Oczekuj, że zapłacisz:

Opcje dostawy::

Kontakt:

7) Teleflora ($$): Najlepszy dla niedrogich, lokalnie wykonane kwiaty

Niedrogie, lokalnie wykonane kwiaty na każdą okazję.

Kolekcje:

Jakość i świeżość:

O Teleflorze:

Teleflora jest jedną z najstarszych firm zajmujących się dostarczaniem kwiatów w kraju i może pochwalić się 1000s członkowskich kwiaciarni w całym Bostonie i szerszych Stanach Zjednoczonych dzisiaj.

Ich różnica zawsze polegała na osobistym podejściu. Każda aranżacja jest tworzona ręcznie przez prawdziwą lokalną kwiaciarnię w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania, a świeże bukiety i ozdobne aranżacje w wazonie są komponowane rano w dniu dostawy.

W naszych testach podobała nam się szeroka gama świeżych kwiatów do wyboru, obejmująca klasyczne róże, tulipany, goździki, lilie, piwonie, jaskier, stokrotki, słoneczniki i inne.

Oczekuj mieszanki klasycznych i bardziej współczesnych stylów kwiatowych do wyboru, z cenami od około 40 do 70 dolarów zazwyczaj.

Plusy:

Cons:

Expect to Pay:

Opcje dostawy:

Kontakt:

8) Flores Mantilla ($$$): Najlepszy dla współczesnych aranżacji kwiatowych

Wielokrotnienagradzana lokalna kwiaciarnia obsługująca Boston od ponad 30 lat.

Kolekcje:

Quality & Freshness:

Kredyt: Flores Mantilla

O Flores Mantilla:

Zawsze świetna opcja zamówienia świeżych kwiatów i zostały nazwane Florystą Roku Boston Magazine w 2018 roku, Flores Mantilla ustanowiła godną pozazdroszczenia reputację w zakresie jakości i inspirujących projektów kwiatowych.

W skrócie, spodziewaj się fachowo przemyślanych aranżacji kwiatowych zakorzenionych w europejskiej estetyce projektowania. Te piękne kwiatowe kreacje sprawiają, że oszałamiające prezenty oprócz eleganckich centerpieces dla domu lub biura.

Plusy:

Cons:

Spodziewaj się zapłacić:

Boston Opcje dostawy kwiatów:

Kontakt:

9) Stapleton Floral Design ($$$): Najlepszy dla niestandardowych & Bespoke Arrangements

Bespoke aranżacje kwiatowe na każdą okazję.

Kolekcje:

Quality & Freshness:

Kredyt: Stapleton Floral

O Stapleton Floral:

Stapleton Floral ma znakomitą reputację w Bostonie za kreatywne i stylowe projekty kwiatowe.

Doskonały zespół projektowy caters do wesel i wydarzeń oprócz niestandardowych i bespoke projektowania kwiatowego i usług dostawy kwiatów w całym mieście.

Przede wszystkim bardzo podobały nam się innowacyjne, jedyne w swoim rodzaju aranżacje kwiatowe tego studia, przemyślane pod kątem każdej zamierzonej okazji.

Co więcej, pracownia ma dogodną lokalizację w pobliżu Boston Flower Exchange, więc świeże kwiaty są zawsze na wyciągnięcie ręki!

Zalety:

Cons:

Spodziewaj się zapłacić:

Boston Flower Delivery Options:

Kontakt:

10) Kendall Flowers ($$$): Najlepszy dla pojedynczych odmian aranżacji kwiatowych

Wieloletnia, charakterystyczna kwiaciarnia znajdująca się w Cambridge, Massachusetts.

Kolekcje:

Quality & Freshness:

Kredyt: Kendall Flowers

O Kendall Flowers:

Założona w 1942 roku firma Kendall Flowers jest jedną z najbardziej lubianych placówek kwiatowych w Bostonie. Znajdziesz je w samym sercu Kendall Square.

To studio naprawdę wyróżniało się stylowymi i wyrafinowanymi aranżacjami kwiatowymi. Obejmują one zarówno klasyczne, jak i bardziej współczesne style, a ponadto istnieją opcje na każdy budżet i okazję.

Kendall’s to również świetne miejsce dla roślin wewnętrznych i zieleni. Uwielbiamy ich ogrody z naczyniami, sukulenty i ciekawą kolekcję roślin domowych.

Co więcej, studio zajmuje się florystyką wnętrz i krajobrazów zarówno dla prywatnych rezydencji, jak i biur.

Plusy:

Cons:

Spodziewaj się zapłacić:

Opcje dostawy kwiatów w Bostonie:

Kontakt:

11) Laura Jean Floral Studio ($$$$): Najlepszy dla artystycznych projektów kwiatowych

Stylowe i artystyczne aranżacje kwiatowe na prezenty i do domu.

Kolekcje:

Quality & Freshness:

Credit: Laura Jean Floral Studio

O Laura Jean Floral Studio:

Znajduje się w Cambridge, MA, Laura Jean Floral Studio jest uroczą, w pełni usługową, lokalną kwiaciarnią obsługującą znaczną część Wielkiego Bostonu.

W skrócie, studio jest dobrze postrzegane za pozyskiwanie najświeższych kwiatów sezonowych z lokalnych gospodarstw i pobliskich sprzedawców do produkcji swoich doskonałych aranżacji kwiatowych.

Obsługują również szeroki zakres wydarzeń i okazji w całej Nowej Anglii i poza nią, a także zapewniają jedną z najbardziej okazałych usług dostawy kwiatów w całym Bostonie. To świetna opcja na przełomowe okazje prezentowe i wykwintne ozdobne centra dla domu lub biuro.

Pros:

Cons:

Oczekuj, że zapłacisz:

Dostawa kwiatów w Bostonie:

Kontakt:

12) Rouvalis Flowers ($$$): Best for One-Of-A-Kind Floral Designs

Bardzo lubiany boutique studio florystyki z lokalizacjami w Beacon Hill & Charlestown.

Kolekcje:

Quality & Freshness:

Credit: Rouvalis Flowers

O Rouvalis Flowers:

Rouvalis Flowers & Gardens to upmarket, butikowa kwiaciarnia z lokalizacjami w Beacon Hill i Charlestown. Ta doskonała rodzinna kwiaciarnia z Bostonu z dumą służy lokalnej społeczności od ponad 40 lat.

W skrócie, znajdziesz tu jeden z wiodących zespołów projektantów kwiatowych w Bostonie, który jest ceniony za swoje unikalne i charakterystyczne kreacje kwiatowe.

Co więcej, świeże kwiaty pochodzą od najlepszych lokalnych producentów, a także z wiodących szkółek w Europie, Ameryce Południowej i Nowej Zelandii. Przede wszystkim oczekujcie Państwo najwyższej jakości aranżacji kwiatowych, przemyślanych na wiele okazji.

Sklep posiada również duży wybór stylowych i modnych wazonów i pojemników, a także wspaniałą linię roślin zielonych i domowych.

Pros:

Cons:

Spodziewaj się zapłacić:

Dostawa kwiatów w Bostonie:

Kontakt:

13) Hanaya Floral Design ($$$$): Najlepszy dla ozdobnych Centerpieces

Wiodące studio projektowania kwiatowego w Bostonie zakorzenione w klasycznych stylach europejskich.

Kolekcje:

Quality & Freshness:

Kredyt: Hanaya Floral Design

O Hanaya Floral Design:

Hanaya Floral Design to wiodące studio florystyczne z Bostonu prowadzone przez Hiroko Takeshita.

Hiroko pochodzi z Kyoto w Japonii i studiowała w wiodących światowych szkołach projektowania florystycznego, w tym w Ecole Francaises de Decoration Florale w Paryżu oraz w Rittners Flor.w szkole w Bostonie.

W naszych testach, kochaliśmy studio innowacyjne kreacje kwiatowe, które mieszają klasyczne europejskie techniki projektowania kwiatowego z bardziej nowoczesnymi i współczesnymi nutami. Przede wszystkim należy spodziewać się unikalnych, fascynujących i artystycznych kompozycji kwiatowych.

Studio zajmuje się również ślubami, wiodącymi wydarzeniami, klientami korporacyjnymi i instalacjami artystycznymi, a także stylizacją mieszkań i usługami z zakresu architektury krajobrazu.

Zalecamy skontaktowanie się z pracownią w pierwszej kolejności w celu zbadania możliwości współpracy przy następnym projekcie lub okazji.

Pros:

Cons:

Oczekuj, że zapłacisz:

Dostawa kwiatów w Bostonie:

Kontakt:

14) Table & Tulip ($$$): Najlepszy dla nowoczesnych i stylowych bukietów i roślin domowych

Wiodąca pełnoobsługowa kwiaciarnia w Bostonie zajmująca się ślubami, imprezami i codzienną dostawą kwiatów.

Kolekcje:

Quality & Freshness:

Kredyt: Table & Tulip

O Table & Tulip:

Wiodące studio projektowania kwiatowego w Bostonie, Table & Tulip było wielokrotnie nominowane do korony najlepszej kwiaciarni w Bostonie.

W naszych testach bardzo podobały nam się projekty florystyczne tego studia, które zawierają pięknie przemyślane połączenia kwiatów, palety kolorów i ekscytujące elementy teksturalne.

Plusy:

Cons:

Spodziewaj się, że zapłacisz:

Dostawa kwiatów w Bostonie:

Kontakt:

15) Derby Farm ($$): Najlepszy dla Farm-Fresh Flowers

Wielokrotnie nagradzana, pełnowartościowa kwiaciarnia i sklep z upominkami znajduje się w Arlington, Massachusetts.

Kolekcje:

Quality & Freshness:

Kredyt: Derby Farm Flowers & Gardens

O Derby Farm Flowers:

Derby Farm Flowers & Gardens to znakomite studio florystyczne oferujące wystawny wachlarz aranżacji kwiatowych w wazonie oraz ręcznie wiązanych bukietów.

Projekty wiodą prym w europejskiej estetyce, ale z łatwością można wybieraj spośród rozmiarów i preferencji projektowych, od super przystępnych cenowo codziennych świeżych bukietów po okazałe i bogate kreacje wypełnione oszałamiającymi kwiatami premium.

Ponadto, znajdziesz tu wspaniałą kolekcję artykułów gospodarstwa domowego inspirowanych ogrodem, eklektyczną mieszankę doniczek, ozdób i posągów ogrodowych.

Zalety:

Cons:

Spodziewaj się, że zapłacisz:

Boston Flower Delivery Options:

Kontakt:

Boston Flower Delivery Buying Guide:

Ile kosztuje typowy bukiet kwiatów w Bostonie?

Cena bukietów kwiatów różni się znacząco w zależności od danego sprzedawcy kwiatów, u którego możesz złożyć zamówienie. Spodziewaj się tanich bukietów zaczynających się od $25 do $50, średnich od $50 do $75 i luksusowych od $75 do $150+.

Jaki jest ostateczny czas dostawy kwiatów tego samego dnia w Bostonie?

Większość kwiaciarni i sklepów z kwiatami w Bostonie poprosi o dostarczenie kwiatów tego samego dnia, które zostały złożone do godziny 13:00 czasu lokalnego. Niektórzy sprzedawcy podają późniejszy czas realizacji, jeśli dostawa odbywa się w promieniu od 1 do 3 mil od ich siedziby. W takich przypadkach najpóźniejsza jest godzina 17:00.

Ile kosztuje dostawa kwiatów w Bostonie, MA?

Same-day Boston flower delivery and expedited shipping are typically a $10 to $20 surcharge on most flower delivery orders. Wielkość zamówienia i odległość od miejsca zamieszkania odbiorcy może być również czynnikiem wpływającym na wysokość opłaty za dostawę.

Czy mogę zamówić dostawę kwiatów do mieszkań i biur w Boston, MA?

Tak, większość bostońskich kwiaciarni jest w stanie dostarczyć kwiaty do różnych miejsc, o ile znajdują się one w ich obszarze dostawy. Obejmuje to biura, miejsca, wydarzenia, a także hotele, mieszkania i inne rezydencje.

Jak mogę wysłać kwiaty do Bostonu, MA?

Zdecydowana większość lokalnych kwiaciarni i sklepów z kwiatami w Bostonie posiada możliwość składania zamówień online, więc wysłanie kwiatów jest tak proste, jak znalezienie aranżacji odpowiadającej Twoim wymaganiom w ich sklepie internetowym i złożenie zamówienia. Większość z nich akceptuje również różne metody płatności, w tym Visa, Mastercard, American Express, Apple Pay, PayPal i wiele innych.jej. Jeśli nie masz dostępu do Internetu, zamówienia składane przez telefon są również łatwo akceptowane w każdej kwiaciarni w Bostonie.

Co mogę zrobić, aby bukiety i świeże kwiaty trwały dłużej?

Porównaj najlepsze usługi dostarczania kwiatów w Bostonie, MA:

O autorze:

Andrew Gaumond jest dyrektorem redakcji w Petal Republic i pasjonatem tworzenia treści wokół wszystkich rzeczy związanych z kwiatami, roślinami domowymi i prezentami.

Andrew przeszedł profesjonalne szkolenie w branży florystycznej i osobiście przetestował setki aranżacji kwiatowych z pracowni florystycznych w całych Stanach Zjednoczonych.

Aby stworzyć ten przewodnik po dostawach kwiatów w Bostonie, Andrew skonsultował nasze recenzje produktów z pierwszej ręki, skonsolidowane zweryfikowane recenzje marek i usług oraz uwzględnił rekomendacje czytelników i innych członków redakcji Petal Republic.

Andrew był pod wrażeniem pięknych kompozycji kwiatowych produkowanych przez lokalne bostońskie kwiaciarnie Winston Flowers, Flores Mantilla, Stapleton Floral Design, Kendall Flowers i Derby Farm, a także czuł, że UrbanStems, Floom, Ode a la Rose, Teleflora i From You Flowers oferują doskonały stosunek jakości do ceny i świetną obsługę klienta w zakresie świeżych, ręcznie robionych bukietów na prezenty i do domu przez cały rok.

Jak Petal Republic wybiera i testuje najlepsze usługi dostawy kwiatów w Bostonie:

Naszą podstawową misją w Petal Republic jest pokazanie wyjątkowych kwiaciarni, sklepów z roślinami i specjalistów od prezentów w całej globalnej sieci miast, w których mieszkamy i pracujemy. Oto kluczowe filary, które nas prowadzą:

Więcej informacji można znaleźć w naszym Kodeksie Postępowania Redakcji.

Wrapping Up – The Best Flower Delivery Services in Boston:

Byliśmy pod wrażeniem kilku lokalnych kwiaciarni i usług dostawy kwiatów w Bostonie. W naszych testach uznaliśmy, że Derby Farm, UrbanStems, Floom, Teleflora i From You Flowers wyróżniają się bogatą kolekcją, jakością i elastycznością usług dostawy kwiatów w całym Bostonie. Jeśli chodzi o usługi dostawy kwiatów wyższej jakości, Winston Flowers, Ode a la Rose, Venus ET Fleur i Flores Mantilla były również bardzo niezawodnymi opcjami dla aranżacji prezentów i dekoracji.

Andrew jest dyrektorem redakcji w Petal Republic. Posiada tytuł BSc w dziedzinie nauk roślinnych i przeszedł profesjonalne szkolenie w wiodących szkołach florystycznych w Londynie i Paryżu. Oprócz nadzorowania globalnego zespołu redakcyjnego, Andrew jest pasjonatem tworzenia treści na temat wszystkich rzeczy związanych z kwiatami, projektowaniem kwiatów, ogrodnictwem i roślinami domowymi.

Exit mobile version