Site icon ZiołaNaZdrowo.pl

14 najlepszych usług dostawy kwiatów w Nashville (2023)

Ostatnia aktualizacja: February 10th, 2023

W tym lokalnym przewodniku po kwiatowej dostawie w Nashville, Tennessee, znajdziesz kolekcję naszych ulubionych, ręcznie sprawdzonych kwiaciarni dla prezentów i domu przez cały rok. Pokazaliśmy niektóre z najlepszych miejsc na Walentynki kwiaty, Dzień Matki aranżacje, bukiety urodzinowe, i więcej, oprócz niedrogich i sezonowych kwiatów dla domu lub biura. Wiele z tych wspaniałych kwiaciarni zapewnia również szybką dostawę kwiatów tego samego dnia w całym Nashville, siedem dni w tygodniu. Ciesz się!

Najważniejsze informacje:

Byliśmy pod wrażeniem kilku lokalnych kwiaciarni i usług dostawy kwiatów w Nashville. W naszych testach uznaliśmy, że Amelia Flowers, UrbanStems, Teleflora, OSHi i From You Flowers naprawdę wyróżniają się bogatą kolekcją, jakością i elastycznymi usługami dostawy kwiatów w całym Nashville. Jeśli chodzi o usługi dostawy kwiatów premium, FLWR Shop, Ode a la Rose, Venus ET Fleur i Laurel & Leaf były również bardzo niezawodnymi opcjami dla aranżacji prezentów i ozdobnych elementów dekoracyjnych.

14 Best Options for Flower Delivery in Nashville, TN:

1) Amelia’s Flowers ($$): Najlepszy dla kwiatów sezonowych

Przepyszne świeże i sezonowe kwiaty z floty kreatywnych ciężarówek kwiatowych.

Kolekcje:

Quality & Freshness:

Credit: Amelia’s Flowers

O Amelia’s Flowers

:

Ciężarówki kwiatowe Amelia’s są go-to dla świeżo ciętych kwiatów i bukietów w całym Nashville. Ich trzy ciężarówki robią rundę od czwartku do soboty każdego tygodnia.

Dodatkowo można je odwiedzić w ich sklepie stacjonarnym lub nawet wynająć ciężarówkę na specjalne wydarzenie.

W skrócie, te kreatywne, vintage-inspirowane aranżacje kwiatowe mają kapryśny nastrój, który idzie wielki z ich podpisem papier kraft pakowania.

Ponadto, skupiają się na bukietach na zamówienie i używają lokalnie pozyskiwanych sezonowych kwiatów. Co więcej, możesz wybrać dowolną z ich dziwacznych kartek, aby połączyć je z zamówieniem.

Istnieje również usługa dostarczenia uroczego kwiatowego kosza na prezenty.

Plusy:

Cons

:

Spodziewaj się

zapłacić

:

Opcje dostawy:

Kontakt:

2) UrbanStems ($$): Najlepszy dla bukietów On-Trend

Nowoczesne i stylowe aranżacje na prezenty i do domu.

Kolekcje:

Quality & Freshness:

Credit: Petal Republic

O UrbanStems:

UrbanStems jest stylowym specjalistą od dostarczania kwiatów i prezentów znanym z żywej i modnej kolekcji pięknych aranżacji kwiatowych. Większość z ich podstawowej kolekcji to skomponowane aranżacje, które powstały we współpracy z Vogue i innymi wiodącymi firmami.

Co więcej, wszystkie świeże kwiaty pochodzą od hodowców z certyfikatem Rainforest Certified.i niosą również doskonałą kolekcję doniczkowych roślin domowych i zestawów upominkowych.

W naszym dogłębnym przeglądzie UrbanStesms, stwierdziliśmy, że jest to wyróżniająca się opcja, gdy jesteś po jasnych i kreatywnych aranżacji kwiatowych dla wiadomości urodzinowych, rocznic, romantycznych gestów i więcej dla przyjaciół, rodziny i ukochanych.

Plusy:

Wady

:

Oczekuj, że zapłacisz

:

Opcje dostawy:

Kontakt:

3) OSHi ($$$): Best for Ikebana Arrangements

Kreatywne studio projektowania kwiatowego i kwiaciarnia znajdująca się w Downtown Nashville.

Kolekcje:

Quality & Freshness:

Credit: OSHi

About OSHi Floral Design:

Wierny eklektycznemu stylowi miasta, OSHi Floral Design wykonuje innowacyjne aranżacje kwiatowe dla prezentów i domu przez cały rok. W naszych testach, kochaliśmy jasne kolory i kontrastujące tekstury w całym studio podpisu kreacji kwiatowych.

OSHi obsługuje imprezy, od ślubów po konferencje, a także pojedyncze bukiety i ozdobne centra dla domowego biura.

Ponadto, można pop w ich centrum Nashville sklepu na zamówienie, a także zamówić bukiety online. Są dobrze oceniane za ich unikalne, nowoczesne aranżacje, oferując jednocześnie klasyczne opcje, takie jak bukiety róż, orchidei i sukulentów.

Plusy:

Cons

:

Spodziewaj się, że

zapłacisz

:

Opcje dostawy:

Kontakt:

4) From You Flowers ($): Najlepszy dla Taniej dostawy kwiatów w Nashville

Szybka i niedroga dostawa kwiatów w Nashville na każdą okazję.

Kolekcje:

Quality & Freshness:

Credit: From You Flowers

O From You Flowers:

W naszym przeglądzie kwiatów hands-on From You znaleźliśmy je jako jedną z najbardziej niezawodnych opcji dla taniego i przystępnego dostarczania kwiatów. Znajdziesz tu ogromny wybór tradycyjnych i bardziej współczesnych bukietów i aranżacji wazonowych, gotowych na takie okazje jak urodziny, romantyczne gesty, Dzień Matki, święta i wiele innych.

Ceny są trudne do pokonania, jak również, z świeżych sezonowych aranżacji kwiatowych począwszy od zaledwie 25 dolarów i wiele opcji, aby upsize do większych projektów, jeśli jesteś po coś trochę grander.

Oprócz świeżych kwiatów, istnieje szeroka gama roślin domowych, ogrody naczynia, orchidee doniczkowe i kosze upominkowe.

Plusy:

Cons

:

Spodziewaj się,

że zapłacisz

:

Opcje dostawy kwiatów:

Skontaktuj się z From You

Flowers

:

5) Sklep FLWR ($$$$): Best for Artistic Floristry

Dramatyczne i przyciągające wzrok projekty kwiatowe.

Kolekcje:

Quality & Freshness:

Credit: FLWR Shop

O FL

WR Shop:

FLWR Shop jest obowiązkowym punktem na scenie florystycznej w Nashville. Założony przez Alex & Quinn, tych dwoje ma 25+ lat w branży.

Ich niestandardowe bukiety mieszają róże, piwonie, eukaliptusy i wszystko pomiędzy, tworząc oszałamiające aranżacje kwiatowe i wyświetlacze. W skrócie, to zrobić wystawne kwiaty prezenty, jak również head-turning centerpieces dla domu lub biura.

Chociaż większość ich kwiatów są lokalne, mają kilka egzotycznych piękności z Japonii, Ameryki Łacińskiej i poza nią.

Plusy:

Cons

:

Spodziewaj się, że

zapłacisz

:

Opcje dostawy:

Kontakt:

6) Teleflora ($$): Najlepszy dla Affordable, Locally-Crafted Flowers

Niedrogie, lokalnie wykonane kwiaty na każdą okazję.

Kolekcje:

Quality & Freshness:

Credit: Petal Republic

O Tele

flora:

Teleflora jest jedną z najstarszych firm dostarczających kwiaty w kraju i szczyci się 1000s członkami kwiaciarni w całym Nashville i szerszych Stanach Zjednoczonych dzisiaj.

Ich różnica zawsze polegała na osobistym kontakcie. Każda aranżacja jest tworzona ręcznie przez prawdziwą lokalną kwiaciarnię w pobliżu miejsca zamieszkania, ze świeżymi bukietami i ozdobnymi aranżacjami wazonów skomponowanymi rano w dniu dostawy.

W naszych testach Teleflory cieszyliśmy się ogromnym wyborem świeżych kwiatów, obejmującym klasyczne róże, tulipany, goździki, lilie, piwonie, jaskier, stokrotki, słoneczniki i inne.

Spodziewaj się mieszanki klasycznych i bardziej współczesnych stylów kwiatowych do wyboru, z cenami od około 40 do 70 dolarów zazwyczaj.

Pros:

Wady

:

Spodziewaj się,

że zapłacisz

:

Opcje dostawy:

Kontakt:

7) Ode à la Rose ($$): Najlepszy dla romantycznej francuskiej kw

iaciarni

Szykowna, francuska kwiaciarnia.

Kolekcje:

Jakość i Świeżość:

Credit: Petal Republic O Ode à

la Rose:

Ode à la Rose to dzieło dwóch francuskich eks-patriantów, którzy poświęcili się odtwarzaniu swoich ukochanych paryskich tradycji kwiatowych właśnie tutaj, w Stanach Zjednoczonych.

Współpracują z siecią wiodących gospodarstw kwiatowych w całej Europie i obu Amerykach, aby zaoferować świeże usługi dostawy kwiatów w całym Nashville i całym kraju dzisiaj. Znajdziesz tu klasyczne europejskie projekty kwiatowe wypełnione pięknymi kwiatami z odpowiednim, nowoczesnym akcentem.

W naszej szczegółowej recenzji Ode a la Rose podziwialiśmy ich piękną kolekcję róż, w której można znaleźć nieskazitelne czerwone, różowe i delikatne białe odmiany do wyboru. Znajdziesz tu również elegancki wybór mieszanych kompozycji z kwiatów sezonowych oraz szykowne orchidee, które idealnie nadają się na prezent i do domu, gdy pragniesz odrobiny europejskiej elegancji.

Zalety:

Wady

:

Spodziewaj się,

że zapłacisz

:

Opcje dostawy:

Kontakt:

8) A Village of Flowers ($$): Best for Custom & Bespoke Floral Designs

Urocze studio florystyczne położone w sercu Hillsboro Village w Nashville.

Kolekcje:

Quality & Freshness:

Credit: A Village of Flowers

O A Village

of Flowers:

Założone w 1999 roku A Village of Flowers to urocze, lokalne studio florystyczne znane z pięknych kreacji kwiatowych, które fachowo dopasowują się do pór roku, okazji i sentymentów w danym momencie.

Co więcej, aranżacje zawierają lokalnie wykonany, artystyczny wazon, a także można wybrać bukiet zapakowany bez wazonu. Byliśmy również pod wrażeniem aranżacji na specjalne okazje, szczególnie wieńców i bukietów gratulacyjnych.

Jeśli kupujesz online, każda aranżacja zawiera wyszczególnione kwiaty, a jeśli chcesz zrobić niespodziankę, możesz wybrać opcję „designer’s choice”.

Plusy:

Cons

:

Spodziewaj się

zapłacić

:

Opcje dostawy:

Kontakt:

9) BloomsyBox ($): Best for Farm-Fresh Flowers

Kolekcje:

Quality & Freshness:

Credit: Petal Republic

O BloomsyBox:

BloomsyBox współpracuje z rozległą siecią rodzinnych gospodarstw kwiatowych, aby wyprodukować swoje ogromne sezonowe kolekcje kwiatów, które są dostępne do dostawy w całym Greater Nashville.

Wyjątkowe jest to, że każda aranżacja BloomsyBox jest komponowana tuż po ścięciu na farmie i wysyłana bezpośrednio do Twoich drzwi. Proces ten zapewnia, że zazwyczaj otrzymujesz świeże, pachnące kwiaty o kilka dni wcześniej niż gdzie indziej (i często nieco taniej).

W naszym przeglądzie Bloomysbox, naprawdę podobało nam się ich niedrogie tygodniowe i miesięczne pudełka subskrypcji kwiatowych z wyborem mieszanych kwiatów sezonowych, róż lub łodyg deluxe. Ceny zaczynają się od zaledwie 39,99 dolarów za zamówienie.

Pojedyncze bukiety są również dostępne w zakresie od 40 do 55 dolarów i posiadają szeroką gamę kolorów i kombinacji łodyg. Pamiętaj, aby planować z tygodniowym lub większym wyprzedzeniem, ponieważ wszystkie zamówienia są cięte na czas dostawy (więc proces trwa kilka dni).

Highlights:

Rozważania:

Expect to Pay

:

Opcje dostawy:

Kontakt:

10) Rebel Hill Florist ($$): Best for Choice

Jedna z największych niezależnych kwiaciarni w Nashville, obsługująca szeroki zakres kwiatowych okazji.

Kolekcje:

Quality & Freshness:

Credit: Rebel Hill Florist

O Rebel Hill Florist:

Jasne, kolorowe i wyjątkowe, projekty w Rebel Hill Florist zawierają eklektyczne kombinacje kwiatów i różne tekstury w ich wykwintnym zakresie współczesnych i klasycznych aranżacji kwiatowych.

Jako jedna z największych niezależnych kwiaciarni w Nashville, skupiają się oni na zaopatrywaniu się na miejscu. Znani są z bujnych, ale gustownych aranżacji dla szpitali i domów pogrzebowych, a nam bardzo spodobało się ich eleganckie podejście do klasycznych kompozycji kwiatowych.

Plusy:

Cons

:

Spodziewaj

się zapłacić

:

Opcje dostawy:

Kontakt:

11) Venus ET Fleur ($$$$): Best for Preserved & Everlasting Roses

Luksusowe i romantyczne wieczne róże.

Kolekcje:

Jakość & Świeżość:

Credit: Venus ET Fleur

O Venus ET Fleur:

W przypadku ponadczasowych i romantycznych gestów serca, można powiedzieć, że tylko róże się sprawdzą. I tu właśnie pojawia się Venus ET Fleur. To specjalistyczne studio opanowało sztukę konserwowania i utrwalania kwiatów róż.

Krótko mówiąc, tworzą oni aranżacje różane w klasyczny francuski sposób – w eleganckich naczyniach wypełnionych po brzegi bogatymi pąkami róż. Co więcej, są oni twórcami wiecznej róży – nieskazitelnie czyste róże, które są poddawane specjalnej obróbce, aby mogły przetrwać ponad 12 miesięcy przy minimalnej lub zerowej konserwacji. Prawdziwy prezent, który nie przestaje dawać.

Zalety:

Wady

:

Oczekuj, że zapłacisz:

Opcje dostawy:

Kontakt:

12) The Flower Mart by Sunrise ($$): Best for Single-Variety Flower Arrangements

Nashville’s premier local garden center for all your plant and flower needs.

Kolekcje:

Jakość i Świeżość:

Credit: The Flower Mart by Sunrise

O The Flower Mart by Sun

rise:

Nestled w obszarze Green Hills w Nashville, Tennessee, The Flower Mart by Sunrise jest jednym z najlepszych lokalnych centrów ogrodniczych w okolicy. Przede wszystkim jest to doskonały punkt kompleksowej obsługi dla wszystkich Twoich potrzeb związanych z kwiatami i roślinami.

W szczególności, kochamy ich szeroki wybór rocznych i wieloletnich kwiatów, roślin tropikalnych, drzew, krzewów, materiałów krajobrazowych, aranżacji kwiatowych, a także pojemników, jak również świec i dekoracji domu i ogrodu.

Ich klasyczne aranżacje charakteryzują się czystym designem opartym na lokalnie pozyskiwanych, sezonowych kwiatach. Wiele z ich gotowych bukietów zawiera miękkie róże i atrakcyjne kwiaty, które dodają jasnego akcentu do każdego pomieszczenia. Jeśli zatrzymasz się w tym miejscu, to oferują również aranżacje na zamówienie, odpowiednie na każdą okazję.

Plusy:

Cons

:

Spodziewaj się

zapłacić

:

Opcje dostawy:

Kontakt:

13) Laurel and Leaf ($$$): Best for One-Of-A-Kind Floral Designs

Unikalne i pomysłowe projekty kwiatowe dla prezentów i domu.

Kolekcje:

Quality & Freshness:

Kredyt: Laurel and Leaf

O Laure

l & Leaf:

Laurel and Leaf błyszczy w tworzeniu unikalnych i eleganckich aranżacji na mnóstwo specjalnych wydarzeń i okazji.

Ta ceniona pracownia została również wymieniona jako jedna z „20 kwiaciarni na południu” według Southern Living Magazine.

W naszych testach pokochaliśmy ich jasne i podnoszące na duchu projekty kwiatowe wypełnione świeżymi różami, tulipanami, anemonami, peoniami, liliami, goździkami i innymi. Czuliśmy, że to studio jest doskonałą opcją dla inspirowanych sezonem aranżacji i okazji do obdarowywania na zamówienie, gdy jesteś po konkretnym projekcie kwiatowym, aby przekazać konkretne znaczenie lub zamiar.

Sklep posiada również doskonałą kolekcję unikalnych i ekscytujących prezentów.

Pros:

Cons

:

Spodziewaj się, że

zapłacisz

:

Opcje dostawy:

Kontakt:

14) Geny’s Flowers and Bridal ($$): Najlepszy dla kwiatów zdarzeń

Najstarsze w Nashville dostawcą świeżych kreacji kwiatowych dla ślubów i wydarzeń specjalnych.

Kolekcje:

Jakość i Świeżość:

Kredyt: Geny’s Flowers and Bridal

O Geny’s Flowers & Bridal:

Jako najstarsze źródło świeżo ciętych kwiatów w Nashville, Geny’s Flowers wyróżnia się klasycznymi i ponadczasowymi aranżacjami kwiatowymi z unikalnym twistem.

Założona w 1868 roku, Geny’s jest teraz skoncentrowana na wydarzeniach i jest miejscem dla wielu planistów ślubnych w rejonie Nashville.

W skrócie, idealne dla ceremonii na zewnątrz i wewnątrz, pomagają parom zebrać idealny wygląd na ten szczególny dzień. Ponadto, ich projektanci kwiatowi oferują konsultacje, aby pomóc Ci wybrać najlepszy styl dla Twojego ślubu i budżetu.

Studio oferuje również aranżacje kwiatowe na pojedyncze zamówienie. Szczególnie podziwiamy ich specjalne kolekcje w okolicach głównych świąt, w tym Walentynek, Dnia Matki, Święta Dziękczynienia i Bożego Narodzenia.

Plusy:

Cons

:

Spodziewaj się, że

zapłacisz

:

Opcje dostawy:

Kontakt:

Nashville Flower Delivery Buying Guide:

Ile kosztuje typowy bukiet kwiatów w Nashville?

Cena aranżacji kwiatowych różni się znacznie w zależności od danego sprzedawcy kwiatów, z którego możesz rozważyć zamówienie. Oczekuj tanich bukietów kwiatowych, aby rozpocząć między 25 dolarów do 50 dolarów, mid-range od 50 dolarów do 80 dolarów, a premium / luksusowych uzgodnień w dowolnym miejscu od 80 dolarów do 200 dolarów +.

Jaki jest czas odcięcia dla tego samego dnia dostawy kwiatów w Nashville?

Większość kwiaciarni i sklepów z kwiatami w Nashville poprosi o dostarczenie kwiatów tego samego dnia, które zostały złożone do godziny 13:00 czasu lokalnego. Istnieją pewne podmioty gospodarcze, które zapewniają późniejszy czas odcięcia, jeśli dostawa w promieniu 1 do 3 mil od ich lokalizacji. W tych przypadkach, najpóźniej byłoby o 17:00.

Ile kosztuje dostawa kwiatów w Nashville?

Wysyłka kwiatów do Nashville tego samego dnia lub w trybie przyspieszonym kosztuje zazwyczaj od 10 do 20 dolarów za zamówienie. Wielkość zamówienia i odległość do odbiorcy może być również czynnikiem przy obliczaniu kosztów dostawy.

Czy mogę mieć kwiaty dostarczone do mieszkań i biur w Nashville?

Tak, większość kwiaciarni w Nashville może dostarczyć kwiaty do różnych miejsc, o ile znajdują się one w ich obszarze dostawy. Obejmuje to biura, miejsca, wydarzenia, jak również hotele, mieszkania i inne rezydencje.

Jak mogę wysłać kwiaty do Nashville?

Większość lokalnych kwiaciarni i sklepów z kwiatami w Nashville posiada zaplecze do składania zamówień online, więc wysłanie kwiatów jest tak proste, jak znalezienie aranżacji odpowiadającej Twoim wymaganiom w ich sklepie internetowym i złożenie zamówienia. Większość z nich akceptuje również różne metody płatności, w tym Visa, Mastercard, American Express, Apple Pay, PayPal i wiele innych. Jeśli nie masz dostępu do Internetu, zamówienia złożone przez telefon są również łatwo akceptowane przez praktycznie każdą kwiaciarnię w Nashville, Tennessee.

Jak mogę sprawić, by bukiety i świeże kwiaty trwały dłużej?

Aby dowiedzieć się więcej, zobacz nasz szczegółowy przewodnik po tym, jak sprawić, aby świeżo ścięte kwiaty trwały dłużej.

Porównaj najlepsze usługi dostarczania kwiatów w Nashville:

O Autorze:

Andrew Gaumond jest dyrektorem redakcji w Petal Republic i pasjonatem tworzenia treści wokół wszystkich rzeczy związanych z kwiatami, roślinami domowymi i prezentami.

Andrew przeszedł profesjonalne szkolenie w branży florystycznej i osobiście przetestował 100s aranżacji kwiatowych z pracowni florystycznych w całych Stanach Zjednoczonych.

Dla tego przewodnika po dostawach kwiatów w Nashville, Andrew skonsultował się z naszymi pierwszymi recenzjami produktów, skonsolidowanymi sprawdzonymi markami i recenzjami usług oraz uwzględnił rekomendacje czytelników i innych członków redakcji Petal Republic.

Andrew był pod wrażeniem pięknych kompozycji kwiatowych produkowanych przez lokalne kwiaciarnie w Nashville: Amelia Flowers, OSHi, FLWR Shop i A Village of Flowers, a także czuł, że UrbanStems, Ode a la Rose, Teleflora i From You Flowers oferują doskonały stosunek jakości do ceny i doskonałą obsługę klienta w zakresie świeżych, ręcznie robionych bukietów na prezenty i do domu przez cały rok w Nashville.

Jak Petal Republic wybiera i testuje najlepsze usługi dostawy kwiatów w Nashville:

Naszą podstawową misją w Petal Republic jest pokazanie wyjątkowych kwiaciarni, sklepów z roślinami i specjalistów od prezentów w całej globalnej sieci miast, w których mieszkamy i pracujemy. Onre są kluczowe filary, które prowadzą nas:

Więcej informacji znajdziesz w naszym Kodeksie Postępowania Redakcji.

Wrapping Up – The Best Flower Delivery Services in Nashville:

Byliśmy pod wrażeniem kilku lokalnych kwiaciarni i usług dostawy kwiatów w Nashville. W naszych testach uznaliśmy, że Amelia Flowers, UrbanStems, Teleflora, OSHi i From You Flowers naprawdę wyróżniają się bogatą kolekcją, jakością i elastycznymi usługami dostawy kwiatów w całym Nashville. Jeśli chodzi o usługi dostawy kwiatów premium, FLWR Shop, Ode a la Rose, Venus ET Fleur i Laurel & Leaf były również bardzo niezawodnymi opcjami dla aranżacji prezentów i ozdobnych dekoracji.

Andrew jest dyrektorem redakcji w Petal Republic. Posiada tytuł BSc w dziedzinie nauk roślinnych i przeszedł profesjonalne szkolenie w wiodących szkołach florystycznych w Londynie i Paryżu. Oprócz nadzorowania globalnego zespołu redakcyjnego, Andrew jest pasjonatem tworzenia treści na temat wszystkich rzeczy związanych z kwiatami, projektowaniem florystycznym, ogrodnictwem i roślinami domowymi.

Exit mobile version